99% pozytywnych opinii. 14 dni na zwrot. Wysyłka kurierska lub paczkomaty za 9,90 pln

Wrzucasz na luz?

Przeżyj piękne Święta, wrzuć na luz. Uda się?

 

Czy podobnie jak my, macie za sobą choć jedną nieprzespaną noc, bo myśleliście o Świętach? Ale nie w tym pozytywnym sensie – o czasie spędzonym z rodziną, o światełkach na choince, o wspólnym kolędowaniu, tylko tym złym. Tym – okna jeszcze nieumyte, co kupić Cioci Zdzisi, której nie widzieliście od roku, i co powiedzieć Babci, gdy spyta „gdzie jest Twój kawaler”? AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa!!!

Nic dziwnego, że zamiast się cieszyć, to łypiecie na wszystkich wzorkiem Grincha. Ale hej! Tu Olka – największa w naszym zespole fanka Świąt! Mam w swojej kolekcji mnóstwo świątecznych ubrań, kolczyków w kształcie choinek, prezentów, bałwanków nie liczę – na pewno jest ponad 30 par 😉 A moje mieszkanie jest obwieszone mnóstwem lampek i ozdobami. Jak więc to możliwe, że można kochać Święta i nie zwariować?

ODPUŚĆ. I stawiaj swój komfort na pierwszym miejscu. Serio, da się. Nie będę pisać o kupowaniu prezentów dla niewidzianych od roku członków rodziny (tutaj sprawa jest jasna – PROPS, a jak na ostatnią chwilę coś potrzebujecie, to vouchery od Aśki – drukujecie, wsadzacie do koperty na której rysujecie choinkę i na razie!)
No ale trzeba posprzątać, upiec, ugotować… NIE. Nie musisz. Jeżeli chcesz zarwać nockę, bo ten sernik to Twój popisowy numer i uwielbiasz później wszystkie zachwyty nad nim, to śmiało – trzymamy kciuki! Natomiast jeżeli nie chcesz NIE RÓB. Wyjdź na spacer, poczytaj książkę, odpocznij. Nic się nie stanie, jeżeli nie umyjesz okien. Z przepracowania ludzie umierają, z powodu nieumytych okien – nie słyszałam 😉
Spędź czas tak jak chcesz. Kolęduj, spotkaj się ze znajomymi, a jeżeli babcia zada niewygodne pytanie, po prostu ją przytul- to na pewno z troski o Ciebie!
Wesołych Świąt!


My podpisujemy się pod tym co napisała dla Was Ola.

Chociaż jest trudno. Z reguły jesteśmy pracoholikami i wyłączenie się na kilka dni sprawia, że… i tak myślimy o pracy. Wiecie dlaczego? Bo ją kochamy.

Myślimy o niej w pozytywny sposób. Robimy mapy marzeń, planujemy cele, a nawet… nowe produkty! 🙂

Przed nami drugi dzień świąt. Wiecie co było najpiękniejsze w tym roku?

KAŻDY! No może prawie, ale PRAWIE KAŻDY życzył nam jeszcze większego rozwoju!

Dzięki Wam te życzenia się spełniają.

A Wy? Jak spędzacie święta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *