Poznaj zespół PROPS i sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Kim jesteśmy?

Nasza firma składa się ze wspaniałego materiału, magicznych kolorów, kreatywności i pewności. Szyjemy worko-plecaki, nerki, torby, kosmetyczki, innymi słowy praktyczne i unikalne gadżety, które mogą dodać pewności naszym klientom.

DSC02690

Zapraszamy Cię do poznania nas lepiej – PROPS!

Jesteśmy marką modową, która kocha tworzyć. Nasza pasja to projektowanie i produkcja torebek damskich i męskich, plecaków oraz nerki, z wykorzystaniem wyłącznie wegańskich materiałów. Nasze produkty to nie tylko piękno i funkcjonalność, ale także wyraz naszej troski o środowisko.

Ale PROPS to nie tylko moda – to społeczność ludzi, którzy wierzą, że moda może być narzędziem do zmiany świata. Tworzymy kampanie społeczne, które inspirują, wspierają i prowokują do myślenia. Nasza społeczność to ludzie, którzy łączą pasję do mody z pragnieniem bycia częścią czegoś większego.

Dzięki Tobie jesteśmy w stanie tworzyć piękno i rozpowszechniać wartości, które nam są bliskie. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności i razem z nami wpływasz na modową przyszłość.

Dołącz do nas i odkryj, że moda może być piękna i mająca sens zarazem. Razem tworzymy świat mody, w którym liczy się nie tylko wygląd, ale także wartości i wspólnota.

Kochamy to! Jesteśmy przepełnieni radością. Nie jesteśmy szybcy, jak cały świat, który zwariował. Na uszycie dobrych produktów potrzebujemy czasu. Kochamy polskie produkty dlatego możesz mieć pewność, że każdy z naszych materiałów pochodzi od polskiego producenta.

Nasze marzenie rozrosło się w kapitalnym tempie. Po niespełna dwóch latach działalności mamy na koncie współpracę z największymi Fundacjami w Polsce. Takimi jak: Fundacja Mam Marzenie, Fundacja Podaj Dalej czy Ja nie mogę czekać. Współpracowaliśmy również ze szkołami tańca np. Cat Clan. Dla wielkich przedsiębiorstw szyliśmy nawet po kilkaset eko worków! Więcej informacji w zakładce “Dla Firm”

Wraz z Asią mamy misję do spełnienia. Nie tylko wprowadzamy na polski rynek niesamowite torby, ale również wysyłamy dobre słowa na cały kraj. Za pomocą odręcznie wypisanych kartek z historią, dedykacją, marzeniem, spełniamy sny o sklepie idealnym. Zmieniamy świat – to u nas pewne! Za cel obraliśmy sobie nie tylko sprzedaż, ale i misje charytatywne. Dlatego na naszej stronie znajdziesz produkty, dzięki którym dochód ze sprzedaży wesprze wybrane Fundacje.

Nasz zespół to również 6 szwalni, 3 krojownie i 7 krawcowych zewnętrznych.

2 Replies to “Kim jesteśmy?”

Comments are closed.