100% pozytywnych opinii. 14 dni za zwrot. Wysyłka kurierska lub paczkomaty za 12.99.

Kim jesteśmy?

Nasza firma składa się ze wspaniałego materiału, magicznych kolorów, kreatywności i pewności. Szyjemy worko-plecaki, nerki, torby, kosmetyczki, innymi słowy praktyczne i unikalne gadżety, które mogą dodać pewności naszym klientom.

Cześć! Tu Joanna i to ja jestem winna temu całemu zamieszaniu. W maju 2018 roku zdecydowałam się podążać za moimi marzeniami. Razem z moją mamą stworzyłyśmy miejsce, które kochamy. W naszej pracowni tworzymy rzeczy od serca. Od zawsze chciałam tworzyć społeczność, która wyzwala z ludzi dobro. Do każdego przez nas uszytego produktu dołączamy odręcznie pisaną, spersonalizowaną kartkę. Piszemy ją dla Ciebie, dla bliskich Ci osób czy nawet dla szefostwa. Kochamy to! Jesteśmy przepełnieni radością. Nie jesteśmy szybcy, jak cały świat, który zwariował. Na uszycie dobrych produktów potrzebujemy czasu. Zamówień u nas coraz więcej! Zostań z nami i obserwuj jak budujemy polską markę od podstaw.

Doświadczenie, cenne, bogate, bo kilkunastoletnie daje nam Barbara, czyli mama Asi. Nasze ręce szyły już wszystko, zwłaszcza te ciepłe, bo matczyne. Mama Asi, Barbara, miała swoje marzenie, żeby być z córką bliżej. Dzięki temu są zawsze szczęśliwe i mogą dzielić się radością.

W tej historii jest również Marcin, mąż Asi, który codziennie przenosi tony wsparcia, te procentujące. Bez niego żadna wlepka nie byłaby tak prosto wycięta! Prywatnie Marcin kocha wszystko co związane z Autodetailing. I uwaga: biega! Jako jedyny z naszego zespołu 😉

Magda to też przyjaciółka Asi. Jak widzicie, PROPS stworzyli przyjaciele i rodzina. Takie wartości są nam najbliższe. Magda również pracuje w innym miejscu, ale serce jednak zostaje w PROPS 🙂 Dzięki Magdzie nie kończy nam się natchnienie do pisania spersonalizowanych kartek. Prywatnie najlepsza masażystka jaką znamy oraz posiadaczka potężnego, gospelowego głosu.

Poznajcie Sebastiana! Tworzy on marki, które wyróżniają się z tłumu. Jest specjalistą od mediów cyfrowych i technologii elektronicznej. Seba zajmuje się u nas analizą social media, statystykami oraz sprawia, że nasze marzenia stają się rzeczywistością! Prywatnie uwielbia podróże.

Sandra – przyjaciółka, dzięki której zdjęcia są wyjątkowe. Na początku, gdy PROPS dopiero co stawiał pierwsze kroki, miała pozować jedynie plecami. Jednak po kilku zdjęciach z jej udziałem wzrosła nam sprzedaż o 300% i dlatego Sandra została twarzą PROPS. Prywatnie narzeczona i pasjonatka dobrych książek.

Weronika to też przyjaciółka Asi. Prywatnie pracuje w innym miejscu, ale zawsze pomaga nam we wszystkim w czym potrzebujemy. To dzięki niej nasze stoiska na targach lśnią pięknem, a sesje z jej udziałem są najlepszym przeżyciem. Prywatnie żona i posiadaczka najlepszego głosu altowego jaki znamy!

Poznaliście już Olę, czyli osobę, która nie przepuści żadnej brakującej kropce na naszej stronie. Znają się z Asią ze studiów, i chociaż ich życia potoczyły się różnie, to w końcu los je ponownie postawił przed sobą, dzięki czemu Olę śmiało można nazwać mamą chrzestną PROPSa! Jest do tego wolontariuszką w Fundacji Mam Marzenie, i pomaga w spełnianiu marzeń wszystkim ludziom naokoło siebie, nie zapominając o podróżach, które są jej pasją.

Wraz z Asią mamy misję do spełnienia. Nie tylko wprowadzamy na polski rynek niesamowite torby, ale również wysyłamy dobre słowa na cały kraj. Za pomocą odręcznie wypisanych kartek z historią, dedykacją, marzeniem, spełniamy sny o sklepie idealnym. Zmieniamy świat – to u nas pewne! Za cel obraliśmy sobie nie tylko sprzedaż, ale i misje charytatywne. Dlatego na naszej stronie znajdziesz produkty, dzięki którym dochód ze sprzedaży wesprze wybrane Fundacje.

3 Replies to “Kim jesteśmy?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *