100% pozytywnych opinii. 14 dni za zwrot. Wysyłka kurierska lub paczkomaty za 12.99.

Kim jesteśmy?

Nasza firma składa się ze wspaniałego materiału, magicznych kolorów, kreatywności i pewności. Szyjemy worko-plecaki, nerki, torby, kosmetyczki, innymi słowy praktyczne i unikalne gadżety, które mogą dodać pewności naszym klientom.

DSC_1119

Cześć! Tu Joanna i to ja jestem winna temu całemu zamieszaniu. W maju 2018 roku zdecydowałam się podążać za moimi marzeniami. Razem z moją mamą Barbarą stworzyłyśmy miejsce, które kochamy.

Z 400 zł w kieszeni, w maju porwaliśmy się na nasze marzenia. Pojechałam do hurtowni, aby kupić „ aż ” 4 metry materiałów. Wiedzieliśmy, że nie chcemy być tylko i wyłącznie sklepem. Wpadłam na pomysł, aby do każdego przez nas uszytego produktu dołączamy odręcznie pisaną, spersonalizowaną kartkę. Ten list piszemy dla Ciebie, dla bliskich Ci osób czy nawet dla szefostwa.

Spersonalizowane liściki zrobiły furorę! No bo przecież kiedy ostatnio otrzymałaś swój pierwszy, odręcznie pisany list? 

Nasze kartki nazwaliśmy kartkami mocy! Piszemy tam słowa, które mają podnieść Cię na duchu i wspierać w Twoich marzeniach.

Kochamy to! Jesteśmy przepełnieni radością. Nie jesteśmy szybcy, jak cały świat, który zwariował. Na uszycie dobrych produktów potrzebujemy czasu. Kochamy polskie produkty dlatego możesz mieć pewność, że każdy z naszych materiałów pochodzi od polskiego producenta.

Nasze marzenie rozrosło się w kapitalnym tempie. Po niespełna dwóch latach działalności mamy na koncie współpracę z największymi Fundacjami w Polsce. Takimi jak: Fundacja Mam Marzenie, Fundacja Podaj Dalej czy Ja nie mogę czekać. Współpracowaliśmy również ze szkołami tańca np. Cat Clan. Dla wielkich przedsiębiorstw szyliśmy nawet po kilkaset eko worków! Więcej informacji w zakładce „Dla Firm”

Nasz zespół rozrósł się i dzięki wspaniałym ludziom działamy tak prężnie!

Barbara – mama Asi. Nasze ręce szyły już wszystko, zwłaszcza te ciepłe, bo matczyne. Mama Asi, Barbara, miała swoje marzenie, żeby być z córką bliżej. Dzięki temu są zawsze szczęśliwe i mogą dzielić się radością.

Marcin – mąż Asi, który codziennie przenosi tony wsparcia, te procentujące. Bez niego żadna wlepka nie byłaby tak prosto wycięta! Prywatnie Marcin kocha wszystko co związane z Autodetailing. I uwaga: biega! Jako jedyny z naszego zespołu 😉

Beata – Beatka jest z nami od niedawna i zajmuje się u nas szyciem torebek pół okrągłych oraz weekenderek. Mamy również plan, by Beata prowadziła częściej kursy szycia dla Was w naszej pracowni.

Izabela – to nasza krawcowa. Gdy po pół roku działalności nie dawałyśmy rady już z mamą szyć – był czas na pierwsze zatrudnienie. To właśnie Izabela pomogła nam zrealizować kolejne Wasze zamówienia. Ma mistrzowskie ręce krawieckie, które szyją cuda.

Sebastian – mistrz marketingu oraz tworzenia stron internetowych. To dzięki jego pracy widzicie to wszystko co jest na stronie. Dba o spójność naszej marki i pokazał nam jak warto w nas wierzyć!

Weronika – To ona często pomaga nam w organizacji. Przypomina o terminach, o telefonach i o odpisywaniu na maile. Zarządza również magazynem sklepu, dlatego tak bardzo sprawnie nam idzie.

Ambasadorzy PROPS

Magda – przyjaciółka Asi. Jak widzicie, PROPS stworzyli przyjaciele i rodzina. Takie wartości są nam najbliższe. Magda również pracuje w innym miejscu, ale serce jednak zostaje w PROPS 🙂 Dzięki Magdzie nie kończy nam się natchnienie do pisania spersonalizowanych kartek. Prywatnie najlepsza masażystka jaką znamy oraz posiadaczka potężnego, gospelowego głosu.

Ola –  czyli osoba, która nie przepuści żadnej brakującej kropce na naszej stronie. Znają się z Asią ze studiów, i chociaż ich życia potoczyły się różnie, to w końcu los je ponownie postawił przed sobą, dzięki czemu Olę śmiało można nazwać mamą chrzestną PROPSa! Jest do tego wolontariuszką w Fundacji Mam Marzenie, i pomaga w spełnianiu marzeń wszystkim ludziom naokoło siebie, nie zapominając o podróżach, które są jej pasją.

Sandra – przyjaciółka, dzięki której zdjęcia są wyjątkowe. Na początku, gdy PROPS dopiero co stawiał pierwsze kroki, miała pozować jedynie plecami. Jednak po kilku zdjęciach z jej udziałem wzrosła nam sprzedaż o 300% i dlatego Sandra została twarzą PROPS. Prywatnie narzeczona i pasjonatka dobrych książek.

Wraz z Asią mamy misję do spełnienia. Nie tylko wprowadzamy na polski rynek niesamowite torby, ale również wysyłamy dobre słowa na cały kraj. Za pomocą odręcznie wypisanych kartek z historią, dedykacją, marzeniem, spełniamy sny o sklepie idealnym. Zmieniamy świat – to u nas pewne! Za cel obraliśmy sobie nie tylko sprzedaż, ale i misje charytatywne. Dlatego na naszej stronie znajdziesz produkty, dzięki którym dochód ze sprzedaży wesprze wybrane Fundacje.

2 Replies to “Kim jesteśmy?”

Comments are closed.