Posted on Dodaj komentarz

Worek, który dostaniesz z miłością w gratisie. Prezent wyjątkowy?

Nasze początki

Prezent od życia.

Kiedy zaczynałyśmy budować PROPSa, w głowie świtała nam myśl, że nie samym biznesem człowiek żyje. Czasami trzeba jeszcze żyć pięknymi uczuciami, takimi jak miłość, dobroć czy wdzięczność. Jesteśmy pewne, że to jest ta właściwa droga, także w biznesie.

Nowy rok to nowe zmiany, nowe znajomości, ale te same wartości w pracy. W PROPSie wiemy o tym doskonale. Na samym początku działalności wymyśliłyśmy coś, czego będziemy się trzymać do końca życia. Wpadłyśmy na pomysł, jak nie tylko sprzedawać ludziom praktyczne gadżety, ale jak sprawiać, by ich dzień, miesiąc, rok i życie było naprawdę wspaniałe. Samo dawanie uszczęśliwia, ale kilka wypisanych, życzliwych słów odmienia na dłużej.


Kartka, która zrobi Ci dzień

Wyobraź sobie, ze zamawiasz dla siebie lub dla bliskiej osoby worko-plecak PROPS lub nerkę. Otrzymujesz ją i otwierasz przesyłkę – ale w środku nie znajdujesz tylko praktycznego gadżetu, ale również niezapomnianą kartkę, na której własnoręcznie (a nie komputerowo) napisałyśmy słowa. Nie byle jakie wyrazy, tylko takie świadczące o wdzięczności, opowiadające historie naszych produktów, które na pewno chcesz usłyszeć. Wiemy to z doświadczenia. Takie drobne gesty potrafią zmienić czyjś świat, dlatego jesteśmy najlepszą propozycją na prezent dla bliskiej ci osoby.

Piszemy nocami, bo chcemy

To nie tak, że ktoś nas zmusza – w końcu równowaga między biznesem a życiem prywatnym musi być zachowana. Tylko ta kartka to część nas, którą wysyłamy do klienta. Wiele osób zamawia różne kartki, prosząc o spisanie tej lub innej historii. Każde słowo płynie z serca, sprawiając, że jesteśmy jedyne w swoim rodzaju. A PROPS poprawia ludziom humor nie tylko w momencie wypakowania zawartości po otrzymaniu jej od listonosza.


To nasz sposób dawania

A tych sposobów jest tyle, ile ludzi na świecie. Najpiękniejsze ludzkie gesty rodzą się z dawania. Czynności towarzyszy coś więcej, niż fizyczne efekty – towarzyszą uczucia, te pozytywne, które każdy z nas może zapamiętać. My doskonale pamiętamy pierwsze wysłane paczki, pierwsze uśmiechy i pozytywne recenzje. Chociaż dla nas jako firmy jest to bardzo ważne, ważniejsze jest poczucie spełnienia. Nie wysyłamy w świat produktów, nie dostajemy opinii – wysyłamy radość, dostajemy wdzięczność. Prezent możesz wręczyć na każdą okazję, a nawet wtedy kiedy okazji nie ma.

Dlaczego piszemy?

Pamiętasz kiedy ostatnio dostałaś własnoręcznie napisany list? kartkę? Pamiętasz jeszcze jak to jest iść na pocztę, wysyłać swoją duszę i oczekiwać na odpowiedź? Pamiętasz jak jako małe dziecko czytałeś wszystkie kartki, które dostałeś? A może przypominasz sobie jak dostałeś list od św. Mikołaja zatytułowany swoim imieniem?

Kolekcjonujemy chwile i momenty, które w życiu są najważniejsze.

Przecież pięknych słów nie dostaniesz w sklepie. Prezent to nie wszystko. Liczą się chwile wzruszeń!

Dostaniesz je tylko w PROPSIE!

Posted on Dodaj komentarz

Postanowienia noworoczne z PROPS? Żaden problem

Postanowienia noworoczne! Dlaczego tak chętnie je wypowiadamy?

Każdy z nas z początkiem roku coś planuje, o czymś marzy i POSTANAWIA zmienić COŚ w swoim życiu, więc jak to jest?
Postanowienia noworoczne to temat dość śliski. Dlaczego? Jedni marzą,aby znaleźć męża ( czy Wy wiecie co robicie? ) inni planują schudnąć ( na czele z naszą Asią ) a jeszcze inni marzą, by na przykład podjąć kolejne studia.
O czym marzy załoga PROPS?
Dowiedz się w naszym nowym wpisie na blogu.

Czytaj dalej Postanowienia noworoczne z PROPS? Żaden problem

Posted on Dodaj komentarz

Prezenty na ostatnią chwilę? Z nami to nie problem.

Prezenty Last Minute? Tobie też się to zdarza?

Każdy chciałby przeżywać magię świąt tak jak było to za czasów dzieciństwa. Prawda? Niestety. Czasami pośpiech, rutyna czy nieplanowane sytuacje sprawiają, że magia świąt jest mocno nadwyrężonym stwierdzeniem.
Nie przejmuj się jeżeli nadal nie masz prezentu dla najbliższych. W dzisiejszych czasach najważniejsza jest kreatywność.
Czytaj dalej Prezenty na ostatnią chwilę? Z nami to nie problem.

Posted on Dodaj komentarz

Jesteś ciekawy jak wygląda sesja zdjęciowa w PROPS? Sprawdź!

Jak tworzy się sesję zdjęciową w PROPS?

Wydawałoby się, że zrobienie sesji zdjęciowej, w której produktem jest worek-plecak czy nerka to nic trudnego. Jakże to mylne spostrzeżenie!
Aby sfotografować naszą wizję, która budzi się w głowie już przy szyciu danego produktu – trzeba się nagimnastykować.
Ale broń Bożenko nikomu nie każemy ćwiczyć! No może czasami Marcie – naszej fotograf. Ale przejdźmy do rzeczy!

Czytaj dalej Jesteś ciekawy jak wygląda sesja zdjęciowa w PROPS? Sprawdź!