Oferta dla firm - PROPS

Dla firm

Nasza firma składa się ze wspaniałego materiału, magicznych kolorów, kreatywności i pewności. Szyjemy worko-plecaki, nerki, torby, plecaki etc. innymi słowy praktyczne i unikalne akcesoria, które mogą dodać pewności naszym klientom.

W życiu każdej firmy nadchodzi moment, w którym do ogólnej promocji przydałoby się dodać gadżet, o którym klienci nie zapomną. Taki gadżet mógłby im przypominać nie tylko o samej firmie, ale również o wartościach, jakimi się kieruje. Dlatego proponujemy właśnie takie produkty, które ułatwiłyby Państwu promocję swojej działalności.

Jako rodzinna, kreatywna firma szyjemy na zamówienie dla klientów biznesowych worki, nerki czy opakowania do Państwa produktów w hurtowej ilości. Dobieramy nie tylko kolor czy materiał, ale również cały design worków, dzięki czemu możemy dopasować się do Państwa strategii promocyjnej i marketingowej. Opakowanie z lnu dla Państwa świeczek? Worek z juty dla sieci winiarni? Ekskluzywne worko-plecaki dla wyjątkowych klientów, A może worki na imprezę masową? 

Oferujemy nie tylko duże ilości i szybkie wykonanie zlecenia, ale również szczególną dbałość o drobiazgi i wykończenie. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że tylko kreatywność może zapewnić nam najlepsze efekty pracy.

Nie jesteśmy twórcami produktów nijakich, bez historii, które można w nich zawrzeć. Wnosimy w życie marki bardzo wiele, między innymi pasję, twórczość, indywidualność. Dzięki naszym produktom Twoja działalność zostanie specjalnie wyróżniona i dostrzeżona przez klientów.

Współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorcami. Szyjemy między innymi 50, 100, 150, 500, 1000, 2000 worków, które zadowalają i zachęcają. Jesteśmy precyzyjni, bo wierzymy, że w biznesowych opowieściach to właśnie precyzja jest najważniejsza.

Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem kontakt@props.com.pl w tytule wpisując WSPÓŁPRACA HURTOWA , lub w formularzu, w celu ustalenia najlepszej dla Ciebie i Twojej firmy oferty. Przedstawimy nie tylko wycenę, ale również terminy.

Współpracujemy również z butikami oraz sklepami, które w swojej ofercie posiadają kolekcje polskich projektantów. Zachwycamy, dajemy zaufanie oraz wspieramy w reklamie Państwa działalność.

Wysyłamy produkty do Państwa sklepu detalicznie oraz hurtowo, dając Państwu rabat, który zapewni komfort współpracy.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@props.com.pl w tytule wpisując WSPÓŁPRACA – SKLEP

Jesteśmy polską marką, dziękujemy, że chcą Państwo wspierać to, co polskie.

  Recenzje naszych klientów biznesowych

  Monika Witaszak – Fundacja “Ja nie mogę czekać”

  Fundacja „Ja nie mogę czekać” – powstała 26 maja 2015 roku. Działamy lokalnie wspierając dzieciaki z Obornik i okolic w walce o lepsze jutro. Na naszej drodze w 2018 roku pojawił się PROPS. Dokładniej pojawiła się Joanna wpadając z całą masą swojej pozytywnej energii na nasz charytatywny piknik. Dopiero zaczynała i to nas najbardziej ujęło. Nie rzucała milionami ale chciała podzielić się tym co miała i tym sposobem pierwsza fundacyjna puszka na stanowisku PROPSA zapełniła się. PROPS jest z nami po dzień dzisiejszy. Przy każdej możliwej okazji przekazuje nagrody na loterie i licytacje. Powiemy Wam w sekrecie, że sami widzimy jaki ogromny rozwój wydarzył się w produktach PROPSA. Pierwsze urocze worki i dzisiejszy ogromny asortyment to niesamowite dzieło, które powstało w bardzo krótkim czasie. To nie tylko jakość produktów (choć niewątpliwie jest na najwyższym poziomie) ale to przede wszystkim SERCE. Na naszą rzecz powstał charytatywny złoty worek, z którego zysk jest przekazany dla naszych dzieciaków. Props wydrukował dla nas urocze zeszyty dzięki którym również wspieramy naszych podopiecznych. Jednak nie tylko to mamy na myśli pisząc SERCE. Każdy kto kupił ich produkty wie co mamy na myśli… Otwierając ich paczkę, wyskakuje nie tylko to co chcieliśmy kupić. Słowa zawarte na kartkach wspierają, dają siłę, wzmacniają i napędzają do działania. Ma się wrażenie że do kartonu ktoś spakował również kawałek siebie, bo PROPS to znacznie więcej niż sklep… To przede wszystkim sposób życia, który zaraża innych niezwykłym w swej zwykłości i prostocie DOBREM ❤

  Zuzanna Janaszko – Fundacja “Podaj dalej”

  PROPOS to dla mnie Joanna, a Joanna, to prawdziwa Mistrzyni budowania relacji, motywowania ludzi i niewyobrażalny wulkan energii. My w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ staramy się działać z równie pozytywną energią, dlatego, jak tylko poznałam Asię, wiedziałam, że coś nas połączy! A Klienci PROPOS pokazali, że potrafią połączyć przyjemności z pomaganiem. Dziękujemy ❤

  Paulina Wojnarowska – Agencja reklamowa Jacaranda Group

  Nasza agencja rozpoczęła współpracę z firmą PROPS w 2019 roku, kiedy nasz Klient zlecił nam uszycie nietypowych toreb w stylu żeglarskim. Wiele szwalni odmówiło wykonania tego zlecenia ze względu na brak pomysłu rozwiązania kwestii technicznych, w które ten projekt był bogaty, a nie były one sprecyzowane przez Klienta w specyfikacji. Kolejnym problemem był krótki termin realizacji. Po kilku rozmowach ustaliliśmy wszystkie szczegóły z szefową PROPS, które Klient bez wahania zaakceptował. PROPS ruszył z produkcją “z kopyta”. Torby były dostarczone przed czasem, super jakość, miła obsługa, kontakt i relacje foto z produkcji na bieżąco. Nasz klient zadowolony, my również. Polecam firmę PROPS do realizacji zleceń typu MISSION IMPOSSIBLE.