99% pozytywnych opinii. 14 dni na zwrot. Wysyłka kurierska lub paczkomaty za 9,90 pln

Kim są nasi klienci?

Kim są nasi klienci?

Niejednokrotnie pisaliśmy o nas – grupie ludzi tworzących PROPSa. O Asi, Basi, Marcinie, Sandrze, Weronikach, Magdzie, Oli, Tymku, Sebastianie. Wiecie, jak to się zaczęło – dlaczego tak a nie inaczej, skąd PROPS, co robi Sebastian. Polskie materiały, rodzinna firma, ekologia, działania charytatywne – o tym już też pisaliśmy, ale… Nie było wpisach o Was, naszych Klientach, Ambasadorach marki PROPS.
A jest Was już cała masa! Specjalnie dla tej niesamowitej grupy ludzi stworzyliśmy miejsce, gdzie można się pochwalić kolejnym PROPSowym produktem, pokazujemy nowości, rozdajemy zniżki. Tak, mowa o grupie na fb Ambasadorzy PROPS Grupa na FB

Lecz nadal – kim są nasi klienci? Kim są Ci pozytywni wariaci, którzy uwierzyli w wizję i dołączyli do rodziny? Poznajcie kilka osób, które swoim uzależnieniem sprawiają, że codziennie nam się chce pracować!

Michał 🙂

Michał na grupie to postać kultowa. Dzień bez jego wpisu to dzień stracony! Stylizacje, pytania o produkty, a nawet… własne konkursy 😀 Wydaje nam się, że już nie wie, ile ma produktów, ale zdarza się, że Aśka pod jego sugestie szyje coś nowego… Tak powstała nerka w usta!

Magdalena 😊

Jak sama pisze, zna PROPSa od podszewki. I to dosłownie! Choć sama już obdarowała naszymi produktami kilka osób, jej jeszcze nikt. Mówi, że czeka na torby, przez co mobilizuje nas do działania. Magdo! Doczekałaś się już! One już są!

Natalia 🙂

Ponoć zna PROPSa od pierwszego worka, a my jej ufamy, że rzeczywiście tak jest! Maczała palce w niejednej sesji zdjęciowej, więc wszystko jest możliwe. Co więcej, jeżeli kojarzycie wzór „Marzenie Natalii”, to właśnie macie okazję ją poznać!

Daria i Michał

Cóż możemy powiedzieć… Para podróżników, która bardzo często gości w showroomie w Poznaniu. Wystarczy, że dodamy nowy produkt, a od razu wiedzą, co dla kogo kupią. Zdarza się, że robią sobie prezenty, a Asia tylko dostaje wiadomość – to tajemnica! A potem siup, lecą do jakiegoś ekstra kraju na wycieczkę.

Monika

To postać niesamowicie energiczna! Sama tworzy swoje torby i dzierga niemałe cuda! Ostatnio wpadła do nas na warsztaty szycia i? Od razu zapisała się na kolejne. Mamy wrażenie, że jest z nami od pierwszego worka. Dziękujemy Monika za Twoją obecność.

Arek

Och! co z niego za facet! Potrafi docenić każdy detal, ma już i kosmetyczki i worki i nerki. A teraz obdarowuje nowościami swoich przyjaciół. Niesamowite!

Ania

Ania posiada już niezłą kolekcję PROPSa. Gdy wchodzi nowa kolekcja, po chwili widzimy już jej zamówienie 🙂 Niesamowita energia na grupie. Dziękujemy, że jesteś z nami Aniu.

 

Na grupie codziennie przybywają nowe osoby. Każdy z nas to osobna historia, którą gdzieś nas wszystkich połączyła z produktami PROPSa. A my jesteśmy wdzięczni za zrządzenie losu, że tak właśnie jest!
Kto wie, może niedługo zorganizujemy jakiś zlot fanów PROPSa? Co Wy na to?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *