Kim są nasi klienci?

Kim są nasi klienci?

Kim są nasi klienci?

Niejednokrotnie pisaliśmy o nas – grupie ludzi tworzących PROPSa. O Asi, Basi, Marcinie, Sandrze, Weronikach, Magdzie, Oli, Tymku, Sebastianie. Wiecie, jak to się zaczęło – dlaczego tak a nie inaczej, skąd PROPS, co robi Sebastian. Polskie materiały, rodzinna firma, ekologia, działania charytatywne – o tym już też pisaliśmy, ale… Nie było wpisach o Was, naszych Klientach, Ambasadorach marki PROPS.
A jest Was już cała masa! Specjalnie dla tej niesamowitej grupy ludzi stworzyliśmy miejsce, gdzie można się pochwalić kolejnym PROPSowym produktem, pokazujemy nowości, rozdajemy zniżki. Tak, mowa o grupie na fb Ambasadorzy PROPS Grupa na FB

Lecz nadal – kim są nasi klienci? Kim są Ci pozytywni wariaci, którzy uwierzyli w wizję i dołączyli do rodziny? Poznajcie kilka osób, które swoim uzależnieniem sprawiają, że codziennie nam się chce pracować!

Michał 🙂

Michał na grupie to postać kultowa. Dzień bez jego wpisu to dzień stracony! Stylizacje, pytania o produkty, a nawet… własne konkursy 😀 Wydaje nam się, że już nie wie, ile ma produktów, ale zdarza się, że Aśka pod jego sugestie szyje coś nowego… Tak powstała nerka w usta!

Magdalena 😊

Jak sama pisze, zna PROPSa od podszewki. I to dosłownie! Choć sama już obdarowała naszymi produktami kilka osób, jej jeszcze nikt. Mówi, że czeka na torby, przez co mobilizuje nas do działania. Magdo! Doczekałaś się już! One już są!

Natalia 🙂

Ponoć zna PROPSa od pierwszego worka, a my jej ufamy, że rzeczywiście tak jest! Maczała palce w niejednej sesji zdjęciowej, więc wszystko jest możliwe. Co więcej, jeżeli kojarzycie wzór „Marzenie Natalii”, to właśnie macie okazję ją poznać!

Daria i Michał

Cóż możemy powiedzieć… Para podróżników, która bardzo często gości w showroomie w Poznaniu. Wystarczy, że dodamy nowy produkt, a od razu wiedzą, co dla kogo kupią. Zdarza się, że robią sobie prezenty, a Asia tylko dostaje wiadomość – to tajemnica! A potem siup, lecą do jakiegoś ekstra kraju na wycieczkę.

Monika

To postać niesamowicie energiczna! Sama tworzy swoje torby i dzierga niemałe cuda! Ostatnio wpadła do nas na warsztaty szycia i? Od razu zapisała się na kolejne. Mamy wrażenie, że jest z nami od pierwszego worka. Dziękujemy Monika za Twoją obecność.

Arek

Och! co z niego za facet! Potrafi docenić każdy detal, ma już i kosmetyczki i worki i nerki. A teraz obdarowuje nowościami swoich przyjaciół. Niesamowite!

Ania

Ania posiada już niezłą kolekcję PROPSa. Gdy wchodzi nowa kolekcja, po chwili widzimy już jej zamówienie 🙂 Niesamowita energia na grupie. Dziękujemy, że jesteś z nami Aniu.

 

Na grupie codziennie przybywają nowe osoby. Każdy z nas to osobna historia, którą gdzieś nas wszystkich połączyła z produktami PROPSa. A my jesteśmy wdzięczni za zrządzenie losu, że tak właśnie jest!
Kto wie, może niedługo zorganizujemy jakiś zlot fanów PROPSa? Co Wy na to?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *