Wiosna! Czy to Ty? W PROPSie już na pewno! + PROMOCJA
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Wiosna! Czy to Ty? W PROPSie już na pewno! + PROMOCJA

” Wiosna, cieplejszy wieje wiatr…”

Razem ze zmieniającą się pogodą, zmieniamy się również my! Prawda?
Nasze nastroje, oraz podejście do wielu spraw ulega transformacji.
Czujemy, że zbliża się tak zwany “nowy początek”. Jednak aby dobrze wystartować, w tym pięknym okresie, którym jest wiosna, przyda nam się odpowiednie zaopatrzenie! Serie Świętojanka, Joanne, oraz Jutrzenka charakteryzują się rześkością i różnorodnością.
Wzory idealnie wpasują się, do wiosennych lekkich stylizacji i pozwolą nam „obudzić się ze snu zimowego”.
Mimo, iż kolekcja przepełniona jest kolorami, nie wprowadza chaosu, lecz uwydatnia i podkreśla outfit. Torba na laptopa, gumka scrunchies, nerka, torebka miejska, torebka damska klasyczna, plecak miejski, worko-plecak, oraz all in one. Różnorodność Propsa, to właśnie to, co kocham najbardziej! Produkty odnajdziesz: na stronie, oraz oddziale w Poznaniu i Warszawie. Z uwagi na wiosenną atmosferę masz ostatnią szansę, by zakupić nasze dodatki właśnie w takim wydaniu!
Wiosna to, dla wielu ludzi również RADOŚĆ. Niektórzy potrafią odnaleźć ją w podziwianiu przyrody, czy pogody, ale również w torebkach! Szczególnie jeśli tak bardzo wpasowują się one w otaczający nas świat, czujemy się modnie i jesteśmy przepełnieni energią.
Jednak produkty, które odnajdziecie w Propsie nie są rzeczami na jeden sezon. Torebkę, w różnych wydaniach możesz zabrać ze sobą na plażę, a przed wejściem do morza włosy zwiążesz idealnie pasującą gumką scrunchies. Co więcej, na wakacje spakujesz się w piękną kosmetyczkę! Taka spójność i dopasowanie, mogą umilić wypoczynek.
Czekam na Wasze wiosenne i letnie foty z dodatkami Propsa! A wiecie,że od dzisiaj jest -25% na kod: kwiatowelove?
Co wystarczy zrobić?
Zapełnij koszyk na kwotę 400 zł, wpisz kod: kwiatowelove i otrzymaj aż 25% zniżki na kwiatowe produkty!
Idzie wiosna!
Weronika S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *