Dary ziemi w nowej kolekcji PROPSa!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Już za chwilę nowa, wiosenna kolekcja PROPS

Nowe wzory, nowe kolory i nowe przesłanie. Oczywiście to nie koniec nowości, ale zostawmy jeszcze nutkę tajemnicy. Wiosenna kolekcja jest pełna mocy, nie byle jakiej, bo mocy, która płynie z darów ziemi, a dokładnie z ozdobnych kamieni. Każdy z nich posiada swoje wyjątkowe właściwości, a my przeobraziliśmy je na piękne welury, z których uszyjemy torebki, plecaki, nerki czy organizery. Niech siła kamieni będzie z Wami na co dzień, niekoniecznie w biżuterii.
Kup voucher na nową kolekcję
Jeden z kolorów zainspirowany jest jaspisem. Ten przepiękny kamień powstaje z połączenia dwóch minerałów – kwarcu i chalcedonu, ale co najważniejsze – jaspis pomaga przezwyciężać depresję. A to choroba, która wkrada się w nasze życie często bardzo niespodziewanie i niszczy nas oraz naszych bliskich. Co ciekawe, jaspis pojawia się w Apokalipsie św. Jana jako symbol Chrystusa. Dlatego już starożytni przypisywali mu lecznicze właściwości oczyszczające. Kamień ten ma uspokajać, odprężać, podbudowywać zarówno fizycznie, jak i psychicznie, ale też poprawiać atmosferę między ludźmi, tym bardziej, że żółtemu i brązowemu jaspisowi przypisuje się działanie pobudzające erotycznie. Tym samym chcemy, żebyście nosząc nasze produkty w tym kolorze, pokochały siebie, zadbały o swoje potrzeby i cieszyły się życiem. Naszą inspiracją jest jaspis pejzażowy.

Kolejny kolor, który pojawi się w wiosennej kolekcji to barwa nawiązująca do nefrytu. Jest to kamień, który dodaje sił, ale też przynosi spokój i harmonię ducha. Nosząc kolor nawiązujący do niego chcemy, żebyście czuły się niepokonane, gotowe na to, co przynosi każdy dzień, pełne siły i wiary w siebie. Nefryt chroni przed negatywną energią innych osób, więc niech nasze rękodzieło również ma takie zastosowanie w waszej codzienności. Już przed naszą erą Chińczycy wierzyli w magiczne i lecznicze właściwości nefrytu, co z biegiem czasu przeniosło się na cały świat. Obecnie to symbol długowieczności i zdrowia, a przecież to są te cechy, które są nam bardzo potrzebne. Nabierajcie więc siły nosząc torebki, plecaki i nerki w tym kolorze!

Kwarc różowy to kamień, który swoim kolorem zapewnił inspirację na kolejny welur w naszej kolekcji. Jest to kamień miłości, nie tylko do swojego partnera, ale też do siebie i do świata. Produkty w tym kolorze mają wzmacniać Waszą pewność siebie, pomóc z samoakceptacją i otwarciem się na innych. W magiczne moce kwarcu różowego wierzyli już Fenicjanie, natomiast Rzymianie czy Grecy używali go również do odtruwania organizmu. Pozwólcie sobie zobaczyć własne emocje, a potem sobie z nimi poradzić. A kto wie, może akurat dzięki torebce czy plecakowi w tym kolorze, zapewnicie sobie większe powodzenie u płci przeciwnej 😉

Ostatnia nowa propozycja nawiązuje do przepięknego kamienia księżycowego. Ma on wyjątkową moc, ponieważ wzmacnia naszą intuicję, dzięki niemu możemy też zachować równowagę życiową. Dlatego też nosząc torby i plecaki PROPS w tej barwie, chcemy, żebyście nabierały spokoju, łagodziły emocje i radziły sobie ze stresem. Kamień księżycowy uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne więc niech ten kolor towarzyszy Wam każdego dnia, napełniając Was swoją mocą. Starożytni Grecy i Rzymianie nosili kamienie księżycowe jako talizmany, wierząc, że powstał z promieni księżyca.

 

Nie możemy się już doczekać, kiedy pokażemy Wam wszystkie nowości związane z naszą wiosenną kolekcją, ale na razie pozostawimy Was w ekscytującej niepewności. Bądźcie pewni – będzie szał. Już niedługo uchylimy rąbka kolejnym tajemnicom.

Kup voucher na nową kolekcję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *