Nerka Kamizelka PROPS Nowy hit na nocne wypady?

Nerka Kamizelka PROPS Nowy hit na nocne wypady?

Nerka – kamizelka, ktora jest również częścią Twojej garderoby.

Nerka? Kamizelka? Część outfitu? A może dodatek?

Wszystko! Nowość Propsa jest unikatowym projektem, który sprawdzi się na wiele okazji. Myślę, że niejedna kobieta wybierając się do klubu stawała przed lustrem nie wiedząc, w co schować: szminkę, puder, telefon i inne klubowe niezbędniki. Na pomoc przychodzi Props i Nerka Kamizelka- Charlotte i Czarna Dama.

Nasz produkt jest WIELOFUNKCYJNY, możesz wybrać Charlotte, lub Czarną Damę udając się na spacer, czy wycieczkę. Jeśli lubisz podróżować, wiesz że miejsca publiczne również “wymagają” bezpieczeństwa i wygody. Wybierając Nerkę Kamizelkę, masz wszystko przy sobie- czujesz się bezpiecznie i stylowo!

Zarówno imprezowanie i podróżowanie, wiąże się z byciem aktywnym, przez wiele godzin. Jeśli zaopatrzysz się w Nerkę Kamizelkę możesz nosić ją na oba ramiona.

Twoje plecy nie będą obciążone, co sprawi, że będziesz się czuła bardzo komfortowo.

W Propsie odnajdziesz różnorakie wzory, kroje i materiały. Taka róznorodność umożliwia odnalezienie swojego stylu i tego, w czym czujemy się najlepiej. Jeśli jesteś fanką/ fanem prostych wzorów i materiałów, decydując się na Nerkę Kamizelkę wybierz model Charlotte.

Jeżeli szukasz bardziej oryginalnych faktur, zdecyduj się na pikowaną Czarną Damę. Co więcej, nasze produkty są wykonane z wodoodpornych materiałów. Jeśli ktoś wpadnie na Ciebie w klubie, akurat trzymając drinka, zawartość Nerki Kamizelki pozostanie nienaruszona. Jeśli, będziesz biegła z miejsca do miejsca w deszczowy kwietniowy dzień, nie musisz martwić się, że Twoje rzeczy zamokną. To wszystko jeśli, wybierzesz przygodę z Propsem!

Ja już to widzę! A Ty?

Weronika S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *