Prezenty na ostatnią chwilę? Z nami to nie problem.
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Prezenty na ostatnią chwilę? Z nami to nie problem.

Prezenty Last Minute? Tobie też się to zdarza?

Każdy chciałby przeżywać magię świąt tak jak było to za czasów dzieciństwa. Prawda? Niestety. Czasami pośpiech, rutyna czy nieplanowane sytuacje sprawiają, że magia świąt jest mocno nadwyrężonym stwierdzeniem.
Nie przejmuj się jeżeli nadal nie masz prezentu dla najbliższych. W dzisiejszych czasach najważniejsza jest kreatywność.

Nowości w PROPS, które uratują Ci święta!

Pewnie też czasami tęsknisz do czasów, w których świat nie pędził tak mocno jak dzisiaj. My też, ale to nie oznacza, że możemy zostawać w tyle! 🙂 Proponujemy Ci dzisiaj kilka propozycji, które są idealne, aby uratować tegoroczne święta. ZACZYNAMY!

KARTA PODARUNKOWA PROPS

Karta podarunkowa to idealny prezent dla tych, którzy boją się, że kurierzy nie zdążą na czas. Kod podarunkowy możesz od razu wysłać na email osoby obdarowanej! Czad, co nie? Możesz również wysłać go do siebie, wydrukować i wręczyć osobiście w ładnej kopercie. Można? można. To idealny sposób na to, by uratować święta.
Osoba obdarowana sama wybierze czy potrzebuje modny worko-plecak, nerkę a może jeszcze coś innego?
Kartę podarunkową możesz kupić tutaj: KARTA PODARUNKOWA

SPECJALNIE DLA WAS PROPS OTWIERA DRZWI W POZNANIU!

Tak! Dobrze słyszycie! Nie dość, że Poznań to miasto doznań to jeszcze PROPS otwiera dla Was drzwi przed świętami. Co Ci to daje? Możliwość zobaczenia naszych produktów na własne oczy, dotknięcia ich oraz zobaczenia co nam jeszcze zostało na stanie. Pakujemy przy Tobie, wypisujemy idealną dedykację i wracasz do domu z cudownym, osobistym prezentem.
Czad co nie? Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 730 998 500 w celu umówienia się. Zwykle jesteśmy na miejscu, ale gdybyśmy mieli nieplanowany wypad do hurtowni – daj znać. PROPS w Poznaniu mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 241 🙂 ZAPRASZAMY.

CO JESZCZE DLA POZNANIAKÓW?

Specjalnie dla Was współpracujemy z @PICKPACK. Zamów u nas produkt a oni dostarczą go w maksymalnie 4 godziny od nadania. Koszt PICKPACK to jedynie 16 zł. Ty zamawiasz, my pakujemy i prezent zaraz jest u Ciebie.
Fajne rozwiązanie? My jesteśmy na tak! 🙂 Opcję tą zobaczysz przy końcowej transakcji.

Odział w Obornikach – też jest dla Was otwarty.

Oddział w Obornikach Wielkopolskich znajduje się przy ul. Kowalskiej 1. Na moment pisania tego posta zostało tam jeszcze kilka worko-plecaków oraz dwie nerki! 🙂
Czekają tam dla Was również torebeczki z LOGO PROPS dlatego nie musicie się martwić o dodatkowe pakowanie prezentów.

JEST MOC!

Podsumowując:
Kupując kartę podarunkową PROPS masz pewność, że podarujesz komuś coś – czego naprawdę chce. Do końca tygodnia możesz nas spotkać w oddziale w Poznaniu i samemu wybrać prezent. My go przy Tobie zapakujemy i do domu wrócisz z gotowcem! Jeżeli jesteś zdecydowany na konkretny produkt i mieszkasz w Poznaniu – wybierz PICK PACK!
Zanim się obejrzysz prezent będzie u Ciebie! 🙂
To tyle co mogliśmy dla Was zrobić. Czekamy na Wasze ostatnie zamówienia.
Ps. Zauważyliście ten piękny śnieg na naszej stronie internetowej?

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *