Postanowienia noworoczne z PROPS? Żaden problem

Postanowienia noworoczne z PROPS? Żaden problem

Postanowienia noworoczne! Dlaczego tak chętnie je wypowiadamy?

Każdy z nas z początkiem roku coś planuje, o czymś marzy i POSTANAWIA zmienić COŚ w swoim życiu, więc jak to jest?
Postanowienia noworoczne to temat dość śliski. Dlaczego? Jedni marzą,aby znaleźć męża ( czy Wy wiecie co robicie? ) inni planują schudnąć ( na czele z naszą Asią ) a jeszcze inni marzą, by na przykład podjąć kolejne studia.
O czym marzy załoga PROPS?
Dowiedz się w naszym nowym wpisie na blogu.

O czym marzy nasza modelka Sandra? Zapytaliśmy ją, przeczytajcie!

” Chcę być, pomagać i angażować się jeszcze bardziej w swoją pracę. Chcę spędzać więcej czasu z osobami, które tworzą i wspierają się każdego dnia. W tym roku chcę odciąć się od ludzi, którzy nic dobrego nie wnoszą do mojego życia! ”
Wow! Po tej wypowiedzi zaszkliły nam się oczy. Już wiecie dlaczego Sandra jest naszą modelką? ponieważ uwielbiamy otaczać się takimi osobami. Jesteście więc ciekawi co powiedziała kolejna osoba z naszego zespołu?


O postanowienia noworoczne zapytaliśmy naszą Weronikę, którą mieliście okazję poznać przy ostatniej sesji. Co nam powiedziała Weronika?

” Postanowień noworocznych nie mam, ale w tym roku chciałabym się bardziej skupić na swoich pasjach. Niestety w poprzednich latach zeszły one totalnie na boczny tor. “

I dobrze! Super! Wiecie, że nasza Weronika przepięknie śpiewa?


Jakie cele ma nasza Ola?

” Chcę skupić się na relacjach takimi, jakimi są, nie dopowiadać sobie różnych rzeczy. Przestać patrzeć na innych, czego oni chcą, spojrzeć bardziej na siebie, bardziej świadomie za swoimi potrzebami. Podszkolić angielski! O! tak! I zrobić prawo jazdy na motocykl ( przepisuję to z roku na rok, od 4 lat! ). Przydałby mi się jeszcze kurs kadrowy albo księgowy. To chyba wszystko. ”
Lubimy tak ambitnie postawioną poprzeczkę! 🙂


Jakie postanowienia noworoczne ma cała sprawczyni zamieszania w PROPS?

Joanna powiedziała nam:
” Ten rok zapowiada się wspaniale! Nie mogę się go doczekać. Jestem gotowa na wszystkie wzloty i upadki. Chociaż wolę te wzloty 🙂 Mój cel to:

  • Film promocyjny o naszej PROPSOWEJ rodzinie
  • Szkolenia
  • Zatrudnienie pracownika od reklamy i marketingu
  • Wprowadzenie nowego produktu
  • Wyjście na rynek zagraniczny
  • Hurtowa sprzedaż z korporacjami

Czy to dużo? może i będzie co robić, ale nie możemy doczekać się efektów naszej pracy. Prawdopodobnie właśnie dla takich powodów warto pisać swoje cele, prawda?


A o czym marzy Barbara nasza krawcowa?

Chociaż nie mamy żadnego zdjęcia Barbary *( musimy to zmienić, więc dopisujemy do kolejnego celu na 2019 rok! )
Jakie cele ma Barbara?
” Nie przeklinać w trakcie pracy przy maszynie, chciałabym również się jeszcze bardziej zmotywować i szyć w końcu jakieś nowe wzory! ”
No Barbara… może to dobry moment do wprowadzenia nowej kolekcji?


Także widzicie… każdy z nas jest inny i każdy wyjątkowy.
Uwielbiamy PROPSOWAĆ. Ten rok będzie nasz! Zapisujemy wszystko i? DZIAŁAMY 🙂 a Ty?
Warto mieć cele, więc wskakuj do naszej propsowej rodziny i od dzisiaj spełniaj swoje marzenia.
Jesteśmy ciekawi jakie marzenia mają nasi czytelnicy? Najważniejsze w tym wszystkim jest, aby się nigdy nie poddawać! Zgadzacie się? Wygląda na to, że to będzie dobry rok. Żyć po swojemu i spełniać marzenia? to możliwe. Bo jak sami mówimy: Marzenia nie mają horyzontów, a jutro może być piękniejsze niż Ci się wydaje! 🙂

Facebook

Polub nasz profil na FB

Sklep

Zapraszamy na zakupy

 

Instagram

Obserwuj nas na Instagramie

Nasza historia

Kiedy zaczynałyśmy budować PROPSa, w głowie świtała nam myśl, że nie samym biznesem człowiek żyje. Czasami trzeba jeszcze żyć pięknymi uczuciami, takimi jak miłość, dobroć czy wdzięczność. Jesteśmy pewne, że to jest ta właściwa droga, także w biznesie.

Wpadłyśmy na pomysł, jak nie tylko sprzedawać ludziom praktyczne gadżety, ale jak sprawiać, by ich dzień, miesiąc, rok i życie było naprawdę wspaniałe. Samo dawanie uszczęśliwia, ale kilka wypisanych, życzliwych słów odmienia na dłużej. Zostań z nami na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *