Nowa kolekcja jesień/zima 2022 Propsa już dostępna

Nowa kolekcja Propsa pełna kobiecych emocji

Nadszedł czas na to, aby powitać jesień i zimę, a więc w naszym sklepie nie mogło z tej okazji zabraknąć nowej kolekcji. Tym razem postawiliśmy na minimalizm. Wyprzedaliśmy i wykorzystaliśmy wszystkie dotychczasowe belki materiału i postawialiśmy na cztery podstawowe kolory. Do tego okazyjne zachęcamy Was również do zakupów wzorów marki, z którą bardzo mocno współpracujemy. Poznajcie naszą nową kolekcję jesień/zima 2022.
Cztery podstawowe kolory

W kolekcji basic postawiliśmy na cztery kolory, które wiemy, że są bardzo chętnie kupowane przez nasze klientki. Tym razem w specjalnej, bardziej błyszczącej odsłonie, oczywiście wykorzystując nasz ukochany welur. Pierwszy kolor to Harmonia – różowy, cudowny kolor, który za zadanie wprowadzić każdą użytkowniczkę torebek w tym kolorze w stan, gdy czuje, że wszystko w jej życiu jest w odpowiednim miejscu. Harmonia doda Wam siły, aby mądrze poukładać swoje cele i wybory. Niebieski spokój jest dla tych, którzy potrzebują oddechu, w pędzie życia. Spokój na co dzień, spokój w domu i pracy to jest to, co niezwykle jest nam potrzebne, gdy świat coraz bardziej gna. Natchnij się spokojem i przekazuj go dalej. A jeśli masz cięższy dzień, tydzień, miesiąc? Niech nasza torebka lub plecak przyniesie Ci Ukojenie, w tym właśnie kolorze. Ukojenie to żółty, który przynosi ulgę i rozświetla gorszy czas. A zmęczonym klientkom oferujemy Wytchnienie – przepiękny fiolet, dzięki któremu możemy odetchnąć. Wszystkie te cztery kolory, tak jak cztery stany – Harmonia, Spokój, Ukojenie i Wytchnienie dadzą Ci moc do działania i pomogą w codzienności. Zakładaj je według tego, co czujesz najbardziej i nieś z przekazem, że Marzenia nie mają horyzontów.

Kolorowe wzory z Okee

Tym razem postawiliśmy również na większą wielobarwność. Dzięki współpracy z naszą zaprzyjaźnioną marką Okee wypuściliśmy torebki w ukochanych wzorach użytkowniczek tego sklepu. Te kolorowe, kwiatowe wzory podbiły już serca tysięcy Polek, teraz poza wzorami na sukienkach czy kurtkach, mogą je one nosić również na naszych produktach. Połączenie wzoru na ubraniu i torebce daje niesamowity efekt, dzięki czemu żadna z nas już nie przejdzie ulicą niezauważona. Produkty stworzone przy współpracy z Okee sprzedajemy na dropy, a więc zbieramy na nie zamówienia przez określony czas, a następnie odszywamy i wysyłamy w świat. Dzięki temu termin realizacji jest szybszy, a Wy możecie wybrać to, co Wam się najbardziej podoba. Kolekcja ta jest dostępna na stronie www, ale o wszelkich dropach i terminach warto dowiadywać się poprzez fanpage na Facebooku i grupę Ambasadorów Propsa. Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych, aby nic Was nie ominęło.

Niespodzianki i dodatkowe wzory

Oczywiście nie zapominamy o tych, które uwielbiają niespodzianki i wciąż będziemy oferować Wam niespodziankowe czy podwójne boxy, gdy tylko będzie ku temu okazja. Do tego na jesień i zimę wypuścimy na pewno czapki i kominy. A co dalej? Wciąż pracujemy nad nowymi produktami, jesteśmy też często w hurtowniach z materiałami, więc kto wie, kiedy i czym jeszcze tej jesieni i zimą Was zaskoczymy. Nie zatrzymujemy się, wymyślamy dalej, aby stale dostarczać Wam powodów do radości, bo wiemy, ile nasze produkty dla Was znaczą. Jeżeli nie chcecie, żeby Was cokolwiek ominęło – śledźcie naszą grupę na Facebooku Ambasadorzy Props. A jeżeli chcecie wiedzieć i korzystać jako pierwsze z nowości, a także mieć dostęp do limitowanych kolorów oraz stałą zniżkę – zapraszamy do dołączenia do Klubu Propsa.

 

Nie możemy się już doczekać, kiedy pokażemy Wam wszystkie nowości związane z naszą wiosenną kolekcją, ale na razie pozostawimy Was w ekscytującej niepewności. Bądźcie pewni – będzie szał. Już niedługo uchylimy rąbka kolejnym tajemnicom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *