Dlaczego przed wejściem na stronę muszę się zarejestrować?

Dlaczego przed wejściem na stronę muszę się zarejestrować?

Dlaczego muszę sięrejestrować

Stworzyłam Propsa mając 400 zł w kieszeni i głowę pełną marzeń i ideałów. Do tej pory nie było łatwo – pandemia, wojna i rosnąca inflacja, skutecznie sprawiają, że realizacja rozwoju firmy wymaga ode mnie bardzo dużo. Ale nie poddaje się, działam i wierzę nieustannie, że marzenia nie mają horyzontów. W związku z taką filozofią chcę, aby moje produkty nosiły osoby, które zgadzają się z misją Propsa, czują ją i wiedzą, skąd się wzięła.

Stworzyłam zespół, gdzie głównymi pracownikami są kobiety, matki, które z założenia nie mają łatwo na rynku pracy. Łącznie z mężczyznami na pokładzie, tworzą fantastyczny zespół, który bardzo dba o zadowolenie klientów. Nie na wszystko mam jednak wpływ. Dostawy dodatków, szwalnie, które przesuwają szycie, choroby itp. – to wszystko wpływa na czas realizacji, a robię wszystko, żeby nie wpływało na jakość. Nie zgadzam się na to, żeby źle mówić o mnie i moim zespole, ze względu na opóźnienie wysyłki, czy problem z towarem, który zawsze rozwiązujemy i zawsze jesteśmy frontem do klienta. Jeśli jednak czujesz naszą misję, to jestem pewna, że mogę liczyć na Twoje zrozumienie. A aby poczuć naszą misję, dobrze jest ją znać.

A my? Jesteśmy autentyczni, spełniamy swoje i Twoje marzenia, a kieruje nami… poczucie humoru 😊 Czujemy się mocno związani z osobami, które noszą nasze produkty. Stąd też mocna aktywność na grupie Ambasadorzy PROPS, gdzie można nas spotkać i gdzie dzielimy się wszystkim – tym co dobre i tym, co złe. To wspaniałe wsparcie od osób, które są z nami związane, ale też ukłon dla nich z naszej strony, aby czuli, że jesteśmy transparentni i zaangażowani również w to, co u nich słychać. Zachęcamy do obecności na grupie, po kilku dniach nie pozostanie już u Was żadna wątpliwość, że rejestracja, czyli zgodzenie się na misję, a tym samym nasz regulamin, jest nieodzownym elementem naszego działania.

Dla najbardziej zaangażowanych i kochających Propsa mamy jeszcze Klub Propsa, gdzie korzyści z bycia jego członkiem jest bez liku. Zainteresowanych, odsyłam więc do osobnego artykułu na ten temat.

To co? Czujecie nas już chociaż trochę? To zapoznajcie się z regulaminem i wskakujcie wybierać swoje torebki Propsa. Niech towarzyszą Wam w spełnianiu Waszych marzeń!

Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *