Team Pink dla fundacji Rakujemy Jak Chcemy
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Team Pink dla fundacji Rakujemy Jak Chcemy

PROPS Team Pink

Różowy Październik w Propsie dzięki Wam!

Różowy Październik jest ogólnopolską inicjatywą, która ma na celu zwiększenie świadomości i edukację dotyczące profilaktyki raka piersi w Polsce. Powstała ona po to, aby poinformować ludzi o najnowszych badaniach i statystykach dotyczących tego nowotworu. Ponieważ kobiety są naszymi głównymi klientkami, nie mogliśmy nie wziąć udziału i nie dołożyć chociaż małej cegiełki do wszystkich działań związanych z Różowym Październikiem.

Wspieramy fundację RakujeMY jak chcemy

Ponieważ w regularnej sprzedaży nie ma już ulubionego koloru naszych klientek, czyli #TeamPink, z okazji Różowego Października postanowiłyśmy go przywrócić na jeden weekend w tym miesiącu, aby każda kobieta, która chcemy mieć torebkę lub plecak w tym kolorze mogła to zrobić. 20% z całego utargu w tych dniach postanowiliśmy przeznaczyć na wsparcie fundacji RakujeMY jak chcemy. Dzięki Wam – naszym klientkom – udało nam się przelać na konto fundacji darowiznę w wysokości ponad 1500 zł. I bardzo się cieszymy, że dziewczyny będą mogły te pieniądze wykorzystać na cele statutowe fundacji.

Idea Różowego Października w Polsce

Celem Różowego Października jest propagowanie regularnych badań profilaktycznych, które pozwolą wykryć raka piersi na wczesnym etapie, co zwiększy szanse na powodzenie. Dlatego też, każda kobieta powinna regularnie robić USG piersi oraz mammografię. Według najnowszych statystyk, rak piersi stanowi aż 32% wszystkich nowotworów u kobiet w Polsce. Ponadto, szacuje się, że co roku z tego powodu umiera około 7 000 Polek. Dlatego tak ważne jest zdobywanie informacji na temat raka piersi i regularne wykonywanie badań profilaktycznych. Różowy Październik to doskonała okazja do edukacji oraz promocji profilaktyki. Wspiera go cała masa inicjatyw, w tym m.in. obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem Piersi, marsze i prelekcje prowadzone przez ekspertów medycznych oraz dziesiątki innych aktywności organizowanych przez różne stowarzyszenia i fundacje na całym świecie. Pamiętajmy o profilaktyce i regularnym badaniu się – to pierwszy krok do całkowitego wyzdrowienia. Różowy Październik pomaga nam w tym i dzięki niemu możemy ocalić wiele istnień. Należy mieć świadomość, że rak piersi dotyka coraz więcej Polek każdego roku – dlatego tak ważne jest wspieranie akcji Różowego Października, aby pomóc w walce z tym strasznym schorzeniem. Tylko dzięki odpowiedniej edukacji i profilaktyce możemy skutecznie je powstrzymać.

PROPS team pink

Więcej informacji o fundacji RakujeMY jak chcemy

Fundacja RakujeMY, jak Chcemy od lat wspiera działania związane z profilaktyką raka piersi i promuje Różowy Październik. Warto do nich dołączyć i przyczynić się do walki z tym strasznym schorzeniem! Fundacja RakujeMY, jak Chcemy oferuje szeroki zakres usług, takich jak: edukacja, badania profilaktyczne i wsparcie dla pacjentów. Fundacja ta angażuje się w liczne akcje mające na celu zwiększenie świadomości dotyczącej profilaktyki raka piersi oraz promowanie regularnych badań. Fundacja ta ma też na celu uwrażliwienie społeczeństwa na tego rodzaju nowotwór i oswojenie strachu, z którym wielu pacjentów się boryka. Fundacja RakujeMY jak Chcemy ma nadzieję, że dzięki ich działaniom Polska stanie się jeszcze bardziej odporna na raka piersi! A my dzięki Wam mogliśmy im trochę w tym pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *