Komu pomożesz? Wesprzyj Fundacje z PROPS

Komu pomożesz? Wesprzyj Fundacje z PROPS

Komu pomożecie? Bo możecie!

Witajcie PROPSowicze!

Jak większość z Was wie, od samego początku naszego powstania kierowaliśmy się sercem. Świadczą o tym nie tylko kartki, które, ręcznie wypisane przez Asię, są dodawane do każdego produktu, ale również nasza chęć pomocy innym. Nic dziwnego więc, że, na chwilę obecną, wspieramy aż trzy inicjatywy, na które przeznaczamy część dochodu z konkretnych produktów. Słyszeliście już o wszystkich? Poznajcie Fundacje, z którymi współpracujemy.

Fundacja z Krakowa Mam Marzenie, którą możecie wesprzeć kupując worek Nigdy nie przestawaj marzyć!, zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Fundacja działa w Polsce ponad 15 lat i ma na swoim koncie spełnionych już ponad 8 000 marzeń! Czy wierzycie w ich siłę? Bo my bardzo! Zatem, jeżeli chcecie wesprzeć dzieciaki chcące zostać księżniczkami, bawić się na własnych placach zabaw, odwiedzających wymarzone kraje – kup worko-plecak, pomagający spełniać marzenia! A kto wie – może Tobie uda się spełnić swoje marzenie z tym workiem na plecach?

Fundacja z Krakowa Mam Marzenie
główna siedziba: ul. św. Krzyża 7, Kraków
www.mammarzenie.org
KRS 0000177137


 

Fundacja z Konina im. doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej To kolejna nasza propozycja pomocy innym. Kupując nasz worek Kocha, lubi, arbuzuje wspierasz niepełnosprawnych, którzy chcą żyć własnym życiem – pracować, rozwijać się, stać się samodzielni. Poprzez sport, różnego typu projekty, profilaktykę niepełnosprawności oraz promocję właściwych zachowań fundacja Podaj Dalej pokazuje, że każdy z nas może podać dalej zachowania, które pomogą zaktywizować niepełnosprawnych i pokazać im, że każdy z nas zasługuje na uśmiech. Arbuzowy uśmiech ?

Fundacja z Konina im. doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej
siedziba: ul. Południowa 2A, Konin
www.podajdalej.org.pl
KRS 0000197058


“Ja nie mogę czekać” – to fundacja z Obornik, skąd wywodzi się PROPS. Nazwa wiele mówiąca – podopieczni Fundacji często wymagają pomocy tu i teraz, stąd niezbędny jest stały dopływ środków. Chcemy w tym pomóc sprzedażą naszych niesamowitych PROPSowych zeszytów, gdzie ze sprzedaży każdego z nich 3 złote zostaną przekazane Fundacji, gdzie zostaną przeznaczone nie tylko na terapie dla dzieci, ale również na doszkalanie terapeutów, by mogli jeszcze lepiej pomagać maluchom.

Fundacja z Obornik „Ja nie mogę czekać”
siedziba: ul. Szpitalna 1/7, Oborniki
www.janiemogeczekac.pl
KRS 0000559741


Wiemy, że jest to tylko kropelka w morzu potrzeb wszystkich potrzebujących, ale wychodzimy z założenia, że kropla drąży skałę. Każdy z nas może i powinien zrobić coś dla innych. Pomyśl, jaki temat jest Ci bliski? Może pomoc zwierzętom, może dzieciom z domów dziecka, może niepełnosprawnym? A teraz – co potrafisz? Pamiętaj, że pomoc to nie tylko środki finansowe, ale także czas i umiejętności, które możesz poświęcić!

A teraz najtrudniejsze – wstań i zrób coś dla innych. Dla ułatwienia zaangażuj do tego znajomych, jak i my to zrobiliśmy – zobaczysz, że pomaganie wciąga!

Ola

5 Replies to “Komu pomożesz? Wesprzyj Fundacje z PROPS”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *