99% pozytywnych opinii. 14 dni na zwrot. Wysyłka kurierska lub paczkomaty za 9,90 pln

Co mieści nerka PROPSa? Sprawdź co możesz zabrać ze sobą w podróż.

Co mieści nerka?

Często, gdy kupujemy worek lub nerkę, robimy to pod kątem jej pojemności. Mówimy – wymiar wymiarem, ale ile to tak naprawdę jest? Zmieści mój ulubiony portfel? Długopis? Kosmetyczkę? Notes, telefon, chusteczki, słuchawki… Milion innych rzeczy, bez których nie możemy wyjść z domu, bo przecież propsujemy życie i nigdy nie wiadomo, co przyniesie nam los?

Nasze duże nerki mają w pasie taśmę o długości do 140 cm, dzięki czemu zmieszczą się na każdą talię, będą wygodne do przewieszenia przez ramię, i są uniwersalne – będą pasować zarówno latem do sukienki, jak i zimą założone na grubszy płaszcz.

Lecz co dokładnie mieści sama nerka? Żebyśmy nie zostali uznani za stronniczych, bo wiadomo, że będziemy wychwalać nasze produkty pod niebiosa, zapytaliśmy o to naszych Ambasadorów, na grupie na fb GRUPA AMBASADORÓW (zachęcamy do dołączenia!) i… Nie mogliśmy w to uwierzyć! Zobaczcie sami, jak to wygląda.

Wersja imprezowa

Domówka? Grill nad jeziorem? Wypad na działkę? Spokojnie! Nasi Ambasadorzy są pewni nerki w każdej sytuacji! Trzy piwka lub butelka czegoś mocniejszego w „Czarnej rzece” lub „Brakującym elemencie”? Żaden problem ?

Wersja lecę do pracy

 

Nasza Magda – fizjoterapeutka i jej nerka Butelkowe Wybrzeże : „Pulsoksymetr. Pieczątka. Klucze. Merci. Długopis. Błyszczyk. Telefon.”
Jak tylko zaznacza Arek, nasz kolejny ambasador – gdy nosisz w nerce czekoladę, warto zainwestować w wersję wodoodporną. Gdy zapomnisz o słodkiej zawartości i nerkę zostawisz w rozgrzanym aucie, możesz ją ze spokojem wyprać.
Arku – zainspirowałeś nas do wymyślenia czegoś czekoladoodpornego ? Dyskusję na ten temat przeprowadzimy nad jakąś dobrą bombonierką.

Wersja odżywiaj się zdrowo

Wypad do sadu? Albo może na targ? Błażej sprawdził – Brakujący Element pomieści kluczyki do samochodu, portfel i 5 gruszek bez problemu!

Wersja kobietą jestem

Każda z nas musi być gotowa na wszystko! Chusteczki, pomadka, telefon, portfel, coś słodkiego… I milion innych drobiazgów – Monika na spacerze z dzieckiem ma wszystko pod ręką!

 

Wersja są wakacje, wszystko mi wolno

Lody, gofry, zapiekanki… Wakacyjne jarmarki i imprezy to szaleństwo dla naszych żołądków! A gdy chcesz kupić coś na później? Razowy chleb i smalec na przykład… Jakiś problem? Żaden!

 

Protip Olki

Jeżeli jesteś osobą, która preferuje taneczne imprezy, bo mistrz parkietu to Twój oficjalny tytuł, polecam nerkę dziecięcą. Zmieści wszystko to, co potrzebujesz, a na pewno (gwarantuję!) nie będzie przeszkadzała na parkiecie, jak torebka przewieszana przez ramię. Jest też bezpieczniejsza niż trzymanie wszystkiego po kieszeniach, a do tego świetnie uzupełni każdą stylizację!
Jeżeli masz dziecko, spraw mu prezent, a potem pożyczaj do woli 😉

To jak? Propsujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *