Dary ziemi w nowej kolekcji PROPSa!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Hity wiosennej kolekcji PROPS

Jak Wam się podoba nowa kolekcja? Mamy już parę hitów!

Tworząc wiosenną kolekcję, chcieliśmy pokazać, że nosząc nasze torebki, możecie z nich czerpać siłę i pewność siebie. Serce nam rośnie, gdy słyszymy od Was, że właśnie tak jest! Nawiązanie do kamieni mocy sprawiło, że każda z Was poza kolorem, wybiera również moc kamienia, która akurat jest jej najbardziej potrzebna.

Torebka
Nerka
Torebka
Torebka

Ulubione kolory w kolekcji

Zdecydowanie wśród kolorów Waszym faworytem jest Morska Otchłań. Nie ma się co dziwić, ten welur zaskakuje za każdym razem, gdy po niego sięgamy. Fantastycznie pasuje zarówno do jeansów, jak i do eleganckich ubrań. Z jaśniejszych barw zdecydowanie najczęściej wybieracie kwarc różowy. Pozostałe kolory kamieni, które możecie w tej kolekcji wybierać to beżowy kamień księżycowy, zielony nefryt i brązowy jaspis pejzażowy. Dodatkowo wciąż możecie kupować PROPSy w kolorze #TeamPink oraz klasycznej Królowej Ciemności.

Kopertówka

Torebka
Torebka

Nowości, nowości i jeszcze raz nowości

Postaraliśmy się, żeby w tej kolekcji nie zabrakło też nowych krojów. Zaczęliśmy od nowej torebki Półokrągłej, która sama w sobie jest bardzo pojemna, a na dodatek można ją powiększyć poprzez rozpięcie zamka na dole. Przygotowaliśmy również małą, koktajlową torebkę, dzięki której na eleganckie wyjścia będziecie wyglądać jeszcze bardziej wystrzałowo. Ale to nie wszystko! Planujemy kolejne modele i kolejne niespodzianki specjalnie dla Was. Wiemy, że uwielbiacie nowe wzory i stale uzupełniacie swoje kolekcje PROPS.

Kopertówka

Torebka
Torebka

Nie tylko torby i plecaki

Tym razem postanowiliśmy postawić również na gadżety, które będą świetnie sprawdzać się w połączeniu z naszymi torebkami. Możecie kupić kubek, bransoletkę, kubek termiczny, a jak już wrócicie do domu, na Waszej sofie mogą Was powitać miękkie poduszki, które będą ubrane w poszewki z naszych miękkich welurów. Czyż to nie świetny pomysł, żeby położyć swoją głowę na Propsie? 😊
Korzystajcie z dodatków, są świetnej jakości, projektowane specjalnie dla Was.

Kopertówka

Torebka
Torebka
Kopertówka

Torebka
Torebka

Dlaczego warto?

Tysiące kobiet w Polsce i za granicą nosi już nasze produkty. Zdecydowanie hitem tego sezonu jest torboplecak lub jak mówią nasze ambasadorki „turboplecak”, dzięki któremu możemy bardzo szybko przechodzić z plecaka do torebki i odwrotnie. To świetne i praktyczne rozwiązanie sprawia, że możemy bardzo szybko zmienić styl z eleganckiego na sportowy i cieszyć się jednym produktem, w wielu sytuacjach. Niezaprzeczalnie wśród Waszych wyborów króluje również listonoszka. Mimo swoich niewielkich gabarytów jest bardzo pojemna, a dodatkowy wzór fala sprawia, że może być jeszcze bardziej wyróżniająca się na tle innych torebek.

torbo plecak
torbo plecak
listonoszka
listonoszka

Nasza kolekcja, jak nasze dziecko

Jesteśmy dumni z powstania nowej kolekcji. To ogromne przedsięwzięcie dla naszej firmy sprawiło, że na stronie pojawiło się ponad 220 produktów. I już widzimy, że skradły Wasze serca. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie firmy, z którymi współpracujemy, a które wykonały fantastyczną robotę. Dlatego dziękujemy za pomoc w wykonaniu fantastycznej sesji zdjęciowej: Malwinie Łubieńskiej – fotografce, Norze Wolniewicz – makijażystce, Kamili i jej Leśnemu Zakątkowi za udostępnienie pięknego miejsca, Patrycji i Michałowi za pomoc przy organizacji całego przedsięwzięcia oraz firmie Lot Trzmiela, za fantastyczne filmy. Oczywiście nic by się nie udało bez wspaniałych modelek – Sandra Konieczka, Magdalena Marzewska i niezastąpiona Joanna Gacek-Sroka.

PROPS

Widziałyście już całą nową kolekcję? Jeśli nie, to dłużej nie zwlekajcie! 🙂

Przechodzę do nowej kolekcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *