III Weekend Kobiecy 8-10 lipca – zapisy trwają

III Weekend Kobiecy 8-10 lipca – zapisy trwają

Nie masz czasu na odpoczynek i pomyślenie o sobie? Uwielbiasz markę PROPS, Asię i resztę zespołu, a także produkty? A może marzysz o wyjeździe w kobiecym gronie bez zobowiązań? Ten wyjazd jest dla Ciebie!

Ruszamy do Leśnego Zakątka w lipcu!

Od 8 do 10 lipca możesz zapomnieć z nami o swoich problemach, obowiązkach i wszystkim tym, co na co dzień Cię przytłacza. Zabierzemy Cię do Leśnego Zakątka w Obornikach za Poznaniem. To urocze miejsce stanie się dla nas oazą, w której będziemy mogli cudownie spędzić lipcowy weekend.

Co dla Was zaplanowaliśmy?

Absolutnie nic! I to jest w tym najpiękniejsze. Chcemy, żeby każda z Was spędziła czas tak, jak będzie jej najlepiej. Ze swojej strony obiecujemy, że nie będziecie musiały robić nic, za to będziecie wszystko mogły. Tym samym otrzymacie spokój, sen, dobre rozmowy, piękne wieczory, ćwierkanie ptaków, cudowne muzyczne dźwięki i wspaniałe rozmowy od samego rana. Potrzebujecie więcej? Nie zabraknie dobrego jedzenia i oczywiście prosecco. Poza tym w ramach odprężenia będzie można skorzystać z relaksu i odprężenia w ramach zajęć jogi, kąpieli w bali i sesji w saunie.

listonoszka

Specjalne spotkanie z Asią

Wisienką na torcie wyjazdu będzie półgodzinna sesja 1 na 1 z Asią, założycielką i właścicielką Propsa. Będziecie mogły wspólnie porozmawiać o życiu, dalszym na niego planie, o tym co Cię boli, czego potrzebujesz. Nikt tak jak Asia nie wesprze Cię w dążeniu do realizacji swoich celów i marzeń. Tylko czy wiesz, jakie one są? Jeśli nie, ten weekend na pewno pomoże Ci otworzyć się na to co masz w sercu, a czego może do tej pory nie miałaś czasu i siły wypowiedzieć na głos.

Zapisz się już teraz

Ponieważ będzie to jedyny wyjazd kobiecy zorganizowany w tym roku, a do tego liczba miejsc jest mocno ograniczona, nie czekaj z zapisem. Koszt wyjazdu na cały weekend to 899 zł, a w cenie otrzymujesz pełne wyżywienie, nocleg i wszystkie opisane wyżej przeżycia i udogodnienia.

Obcowanie ze sobą i naturą na tym wyjeździe będzie absolutnym priorytetem. Zakwaterowanie odbywa się w pokojach dwu- i czteroosobowych. Do dyspozycji jest również ośmioosobowy domek. Wszystko znajduje się w lesie, gdzie czas zatrzymuje się dla wszystkich.

torebka damska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *