Jakie są korzyści z Klubu Propsa i jak można się do niego zapisać?

Jakie są korzyści z Klubu Propsa i jak można się do niego zapisać?

Klub Propsa to specjalne miejsce zrzeszające te kobiety, które kochają torebki, mają świetny styl, a do tego wiedzą, że to grupa wspierających osób buduje ich siłę. Bo o wsparcie i moc kobiet tutaj chodzi. Poczytajcie zatem o korzyściach, które płyną z dołączenia do naszego specjalnego klubu i same wybierzcie, czy wolicie Klub Propsa w standardzie czy może Klub Propsa Platinum.

Dołącz do Klub Props standard

Przede wszystkim przy każdym zamówieniu masz możliwość korzystania z klubowej zniżki -15%. Co trzy miesiące otrzymujesz kod klubowy na kwotę 297 zł do wykorzystania w klubowym zamówieniu. Podczas jego realizacji, możesz spersonalizować jeden produkt – połączyć ze sobą kolory lub zwiększyć lub zmniejszyć dostępne produkty. W tym zamówieniu masz również dostawę gratis oraz dodatek od innej polskiej marki, a także możliwość spakowania go na prezent. Ale to nie wszystko. Raz w roku zapraszamy na naszą niesamowitą imprezę klubową, a w każdy pierwszy piątek miesiąca na Prosecco Night, czyli online’owe spotkanie przy winie. Do tego zaprosimy Cię do specjalnej grupy tylko dla klubowiczów na portalu Facebook, a tam co jakiś czas pojawiają się specjalne konkursy. Co pewien czas w pracowni pojawiają się również dodatkowe kolory materiałów, które również dostępne są tylko dla klubowiczów. Miesięczna subskrypcja za uczestnictwo w klubie wynosi 109 zł.

klub propsa

Jak się zapisać do klubu?

Aby zapisać się do naszego wspaniałego klubu wystarczy wejść na stronę https://klub.props.com.pl/ i na buttonach wybrać opcję, za którą chcemy płacić. Otworzy nam się formularz zamówienia, w którym będziemy miały również możliwość stworzenia konta klubowego, co jest niezbędne do funkcjonowania klubu. Aby opłacić zamówienie trzeba zapisać dane swojej karty kredytowej lub debetowej, z której co miesiąc będzie pobierana opłata za subskrypcję. Nie martw się, Twoje dane są u nas bezpieczne, miesięczna płatność będzie za to odbywać się automatycznie. Jeżeli w danym dniu nie będzie środków na koncie, automat wykona kolejne próby w następnych dniach, aby Twoje członkostwo nie wygasło.

Nie czekaj, już teraz dołącz do elitarnego grona Propsowiczek, które zrzesza specjalnie dla Was stworzony Klub Propsa.

DOŁĄCZ DO KLUBU PROPS-A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *