Eko torba na zakupy PROPS - idealna? Sprawdź co do niej zmieścisz

To się opłaca – eko torba na zakupy PROPS

To się opłaca – EKO Torba na zupy PROPS!

Choć Eko Torba na zakupy samą nazwą może wskazywać, że jest to torba przeznaczona wyłącznie na zakupy, to jednak posiada wiele ukrytych cech, który mogą nam posłużyć w codziennym użytkowaniu! To, że jest duża sprawia, że możemy z niej korzystać na wiele sposobów i na różne okazje.

Każda z nas jest inna, i ma inne potrzeby, dlatego nasza eko torba prezentuje się w dwóch rozmiarach: Mini i Maxi.  To, że można do niej zmieścić rzeczy codziennego użytku, jak telefon, klucze, czy portfel to już wiadomo, ale jej rozmiary pozwalają na to by nosić także zakupy i nie tylko – stąd jej nazwa. Duże rozmiary to zdecydowanie jej atut. Torba jest lekka, bez usztywnień, a co najważniejsze uszyta w wysokiej jakości czarnej  eko skóry we wzorze Czarnej Damy – pikowana eko skóra (plaster miodu), lub Charlotte – gładka eko skóra. Nasze modele są wyposażone są w dwa krótkie uchwyty, i dodatkowo posiadają długi regulowany pasek, a dla bezpieczeństwa zawartości Eko torby zapinane są na główny zamek.

Na Uczelnię, do szkoły, do Pracy, czy na siłowinię…

Dla studentek, i osób uczących się idealna! Nasza Eko Torba godnie zastąpi plecak. Pomieści zarówno książki, niezbędne przybory na uczelnie, jak i będzie w stanie to wszystko udźwignąć 😊 Będzie pasować zarówno do trampek, jak i szpilek – uniwersalność pod każdym względem.

Dzięki swojej pojemności i designu idealnie wpasuje się w każdą stylizację do pracy. Jeśli macie w biurze ścisły dress code, nic straconego. Nasze Eko Torby swoim kolorem i klasyką idealnie będą się komponować z każdą służbową stylizacją.

Jeśli lubisz ćwiczyć, a w Twój gust nie bardzo wpisują się w zwykłe torby sportowe, to w naszą eko torbę spakujesz się od razu 😊 Pomieści wszystkie Twoje rzeczy niezbędne na siłownię a nawet więcej…

Dyskusje klientów

Uwielbiamy z Wami dyskutować i to co nie zmienia się w PROPSie i u naszych odbiorców – to idealne poczucie humoru.

Uwielbiamy Was za to, że wysyłacie nam zdjęcia ile litrów wina pomieści torebka, ile 0,7 l , a ci odważniejsi pomieścili nawet 11 książek!

Niesamowite. Jak widać? Nasza torba jest do tańca i do różańca!

 

Ściskamy, PROPS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *