PROPS i podcasty, które zmieniają życie.

Cześć!

Witam Was serdecznie w ten piękny listopadowy poranek. Nie wiem jak Wy, ale ja kocham jesienną aurę. Uwielbiam te momenty, gdzie przychodzimy wyziębieni do domu i dotykamy kubek ciepłej herbaty w rękę.

A jeżeli jesteśmy już przy kubku herbaty, to muszę Wam przypomnieć o niesamowitym projekcie, który wykonaliśmy w tym roku. KANAŁ NA PROPSIE to inicjatywa, która zrodziła mi się w głowie już dawno i wiedziałam,że to kolejny etap w PROPSIe, w którym musimy działać i iść w tym kierunku.

Dlaczego o tym przypominam? A dlatego, że jesienna aura sprzyja niezbyt miłym nastrojom, a te historie pokazują, że NIE MOŻNA SIĘ PODDAWAĆ!

Pandemia, pozamykane biznesy, upadłości, rynek drży. 

Przypomianam Wam te historie, aby też samemu spowrotem uwierzyć, że MARZENIA NIE MAJĄ HORYZONTÓW.

Zobaczcie sami:

Pierwsza historia to podcast z Pauliną Sionkowską, która stworzyła Biznes Mamy Rozmawiamy o tym jak to jest, gdy otwierasz działaność z niemowlakiem na rękach?

Kobieta Petarda!

Podcast możecie zobaczyć tutaj: Jak mamy prowadzą własny biznes?

 

Kolejny podcast, który zrobiliśmy wraz z Sebastianem była rozmowa z Chrisem. Chris z On The Move

Rozmawialiśmy o tym jak schudł 40 kilogramów, jak z osoby, która nie uprawia sportu stał się najbardziej rozpoznawalną twarzą biegaczy. Posłuchajcie tutaj: Zgubił 40 kg żeby przebiec maraton

 

 

Trzeci i osobiście dla mnie najbardziej emocjonalny podcast był stworzony we współpracy z Bacą, czyli dyrygentką chóru Gospel Joy

Rozmawiałyśmy o tym jak się nie poddawać, co robić gdy są chwile zwątpienia. Rozmowa, która naprawdę odmieni Twoje życie. Obejrzyj ją tutaj:Założyła zespół GOSPEL w Polsce

Spójrzcie też na te twarze! To jedni z moich biznesowych ulubieńców! Kasia i Krzychu, którzy stworzyli niesamowitą markę Baiken

Cudowni młodzi ludzie z pasją opowiadają o tym co robią. Musicie to zobaczyć!

Obejrzycie tutaj: Stworzyli bajki, gdzie bohaterem możesz być Ty!

 

Teraz czas na prawdziwą petardę. Marta i Laboraki to projekt kierowany głownie do szkół, przedszkoli i nauczycieli. Niesamowite doświadczenia chemiczne, masa frajdy i zaangażowania Marty. Posluchajcie jej drogę do spełniania marzeń. O, tutaj:

Uczy dzieciaki jak robić zadymę!

 

I ostatni w tym roku podcast, który zrobiliśmy był zwięczeniem tego co chcemy przekazywać. Filozofia marki, którą tworzy Natalia jest niesamowita. Natalia, czyli Milasoo tworzy przepiękne obrazy i inne dzieła, które nie tylko pięknie wyglądają, ale i dają energię do działania.

Posłuchajcie o tym co robi Natalia, tutaj: Jak odnaleźć swoją pasję?

 

Miłego oglądania Propsiaki!

 

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *