Torebki produkowane z weluru i ekoskóry | Torebki PROPS

Torebki produkowane z weluru i ekoskóry | Torebki PROPS

Właśnie dlatego nigdy nie stworzymy torebek ze skóry naturalnej

Od początku istnienia firmy wiadomo było, że torebki Propsa nie będą powstawały ze skóry naturalnej. Zdecydowaliśmy się na welur, okazjonalnie korzystamy z ekoskóry i mamy ku temu dobre powody. Jakie? Zapraszamy do lektury!

Skóra jest nieekologiczna

Produkty skórzane były integralną częścią mody przez wiele lat, ale wraz ze zmieniającymi się czasami i pojawieniem się bardziej świadomych ekologicznie kupujących ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że skóra może nie być najlepszym wyborem przy poszukiwaniu torebek. Produkcja skóry jest długim procesem, który często wiąże się z ostrymi chemikaliami, eksploatacją zwierząt i zanieczyszczeniem środowiska. Decydując się na torebki z weluru lub skóry ekologicznej, możesz zarówno zmniejszyć swój osobisty wpływ na środowisko, jak i nadal cieszyć się modnymi projektami.

torebka damska

Dlaczego właśnie welur?

Welur jest wykonany w 100% z tkaniny poliestrowej, której wytworzenie nie wymaga żadnej obróbki chemicznej. Jest oddychający, wygodny, lekki, a jednocześnie trwały, dzięki czemu dobrze się trzyma w codziennym użytkowaniu. Welur jest dostępny w różnych kolorach i stylach, a my zawsze szukamy dla Was tego, co odpowiada Waszym gustom, a przy okazji jest wysokie jakościowo. Dzięki różnorodności możemy tworzyć dla Was kolejne, zupełnie nowe projekty, a zmieniające się wzory sprawiają, że zawsze znajdziecie torebkę dla siebie.

Sięgamy również po ekoskórę

Skóra ekologiczna to kolejna świetna alternatywa dla świadomych ekologicznie kupujących. Ten rodzaj skóry jest wykonany z naturalnych materiałów roślinnych i nie wiąże się z eksploatacją zwierząt ani stosowaniem ostrych środków chemicznych w procesie produkcji. Skóra ekologiczna oferuje cały styl i trwałość tradycyjnej skóry wołowej, bez żadnych związanych z nią szkód dla środowiska.

Wybieraj mądrze produkty

Niezależnie od tego, czy chcesz zainwestować w wysokiej jakości torebki, które nie będą szkodzić środowisku, czy po prostu chcesz okazać wsparcie dla zrównoważonej mody, wybierz torby z weluru lub skóry ekologicznej. Oferują one wszystkie zalety tradycyjnej skóry i żadnych jej wad, więc możesz czuć się dobrze z samym sobą, jednocześnie ciesząc się jakością produktu i jego trwałością.  W końcu ważne jest, aby pamiętać, że kupowanie produktów skórzanych wiąże się z kosztami – zarówno pieniężnymi, jak i środowiskowymi – a wybór skóry welurowej lub ekologicznej może być znacznie bardziej odpowiedzialnym i modnym rozwiązaniem.

Zobacz naszą ofertę

Jeśli więc szukasz stylowych torebek bez poczucia winy związanego z tradycyjną skórą, to welur lub skóra ekologiczna są zdecydowanie warte rozważenia. Zapraszamy na stronę naszego sklepu. Wybierz model idealny dla siebie, a my zrobimy wszystko, żebyś cieszyła się jego jakością przez długi czas. Twój portfel – i nasza planeta – będą cieszę się, że tak się stało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *