Opóźnienia w produkcji poprzedniej kolekcji
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Opóźnienia w produkcji poprzedniej kolekcji

Drodzy Klienci PROPS,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami ważną informacją dotyczącą naszej produkcji. W obliczu nieprzewidywalnych wydarzeń, które miały miejsce w ostatnich miesiącach, stanęliśmy przed wyjątkowymi wyzwaniami produkcyjnymi. Kilka z naszych zaufanych szwalni musiało zamknąć swoje drzwi na czas nieokreślony z powodu okoliczności niezależnych od nas.

W związku z tym, nasza produkcja doświadczyła opóźnień, które wpłynęły na termin dostaw niektórych zamówień. Jesteśmy tego świadomi i serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to może stwarzać dla Was.

Prosimy Was o cierpliwość i zrozumienie w tej trudnej sytuacji. Nasza załoga pracuje nad rozwiązaniem problemów produkcyjnych i dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Wam Wasze zamówienia tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Razem z Wami mierzymy się z trudnościami, a nasza społeczność jest dla nas oznaką siły i jedności. Obiecujemy, że będziemy Was na bieżąco informować w miarę postępów w naszej produkcji.

W tym trudnym okresie doceniamy Waszą wyrozumiałość i wsparcie. Razem przekształcamy te wyzwania w okazje do nauki i wzrostu.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość i za to, że jesteście z nami w tych trudnych chwilach.

Z poważaniem, Zespół PROPS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *