#PandaTeam

#PandaTeam

Sprzedaż tych produktów wspiera Fundację
Panda Team im. Michałka Tarachowicza. Więcej o fundacji.

Pewnego dnia odczytałam wiadomość Filipa na wewnętrznej grupie naszego gospelowego zespołu. Po kilku zdaniach łzy napłynęły mi do oczu. Wtedy właśnie wszyscy dowiedzieliśmy się,że Michał zachorował i walczą o jego życie. Wszyscy mocno trzymaliśmy kciuki za powodzenie leczenia i wspieraliśmy Paulinę i Filipa jak tylko można.

Wiele razy widziano światło w tunelu. Aż do dnia, w którym dowiedzieliśmy się,że 4letni Michałek odchodzi od nas. Ta śmierć przewartościowała w tym roku całe moje życie. Bo mimo,że zawsze wspierałam wiele zbiórek charytatywnych, ta sytuacja była mi bliska.

Z racji tego,że PROPS ma piękną społeczność,a uważam, że liderzy powinni zasiewać dobro każdego dnia… powstała inicjatywa #pandateam. Tą kolekcją, zaprojektowaną przez nasząWeronikę na wzór logo Fundacji, ( Michaś kochał pandy ) chcemy wesprzeć działania Fundacji.

Fundacja, która prowadzona jest po stracie Pauliny i Filipa, pomóc ma innym rodzinom zmagającymi się z rakiem u dzieci. Trzymamy mocno kciuki za powodzenie tej akcji. A Was zapraszamy do wsparcia tej akcji. Z każdego kupionego produktu z kolekcji #pandateam oddamy 20% przychodów na cele statutowe Fundacji.

Niech dzieje się dobro!