100% pozytywnych opinii. 14 dni za zwrot. Wysyłka kurierska lub paczkomaty za 12.99.

Współpraca

Wspieraj polską firmę!

W PROPS współpracujemy z firmami na 2 sposoby.

  • Oferujemy nasze produkty w niższej cenie tak abyś mógł je sprzedawać w swoim sklepie z zyskiem;
  • Szyjemy produkty nowe, wg Twojego projektu i z Twoimi metkami. Robimy to jako szwalnia PROPS

Co tym razem z nami uszyjesz?

W życiu każdej firmy nadchodzi moment, w którym do ogólnej promocji przydałoby się dodać gadżet, o którym klienci nie zapomną. Taki gadżet mógłby im przypominać nie tylko o samej firmie, ale również o wartościach, jakimi się kieruje. Dlatego proponujemy właśnie takie produkty, które ułatwiłyby Państwu promocję swojej działalności.

Jako rodzinna, kreatywna firma szyjemy na zamówienie dla klientów biznesowych worki w hurtowej ilości. Dobieramy nie tylko kolor czy materiał, ale również cały design worków, dzięki czemu możemy dopasować się do Państwa strategii promocyjnej i marketingowej.

Oferujemy nie tylko duże ilości i szybkie wykonanie zlecenia, ale również szczególną dbałość o drobiazgi i wykończenie. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że tylko kreatywność może zapewnić nam najlepsze efekty pracy.

Nie jesteśmy twórcami produktów nijakich, bez historii, które można w nich zawrzeć. Wnosimy w życie marki bardzo wiele, między innymi pasję, twórczość, indywidualność. Dzięki naszym produktom Twoja działalność zostanie specjalnie wyróżniona i dostrzeżona przez klientów.

Współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorcami. Szyjemy między innymi 500, 1000, 2000 worków, które zadowalają i zachęcają. Jesteśmy precyzyjni, bo wierzymy, że w biznesowych opowieściach to właśnie precyzja jest najważniejsza.

Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem kontakt@props.com.pl , lub w formularzu, w celu ustalenia najlepszej dla Ciebie i Twojej firmy oferty. Przedstawimy nie tylko wycenę, ale również terminy.