Wiosna 2021 ze wspomnieniem i romansem na głowie !! Nowości PROPSa
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 9,90

Wiosna 2021 ze wspomnieniem i romansem na głowie !! Nowości PROPSa

Co to za nowości? 😀

Nasza strona jest już wypełniona nowościami, którymi są chusty wakacyjne oraz opaski wakacyjne, w dwóch odsłonach: Wspomnienie i Romans. Tego typu ozdoby na głowę charakteryzują się byciem ponadczasowym i bardzo funkcjonalnym, o czym przeczytacie więcej w dalszej części artykułu.

Trochę historii i genezy!

Kiedyś chusta na głowę kojarzona była z pradawnym słowiańskim przesądem, według którego kobieta miała nosić chustę, aby chronić swój umysł przed siłami nieczystymi. Wiele lat później bo dopiero w latach 40-stych ubiegłego wieku Francuski wprowadziły chusty do swoich codziennych stylizacji i od tamtej pory stały się one ikonicznym i ponadczasowym krzykiem mody.

Jak to nosić ?!

Istnieje wiele wariantów zaplatania i noszenia tego typu ozdoby na głowę. Jeżeli wejdziecie w naszą ofertę możecie ujrzeć filmik instruktarzowy, gdzie przedstawiamy Wam propozycję wystylizowania chusty.

Co do zaoferowania ma PROPS?

Ozdoby są dostępne w dwóch wariantach by każdy odnalazł coś dla siebie. Dla miłośników delikatnych jasnych wzorów polecamy zaopatrzyć się w wariant Romans. Jeżeli jesteś zwolenniczką/zwolennikiem ciemniejszych kolorów nasze Wspomnienie będzie dobrym wyborem. Pięknie będzie współgrało z ciemniejszymi kolorami włosów!

Jaki to materiał?

Dodatkowym atutem naszych chust jest materiał, z którego są wykonane. Mianowicie jest to wiskoza, która jest niesamowicie przewiewna. Podczas letnich upałów będzie to ogromna zaleta, a nasza głowa będzie mogła “oddychać”. Ponadto wiskoza chłonie wilgoć i oddaje ją do otoczenia bardzo dobrze, to kolejna zaleta gdy nosimy naszą chustę w cieplejsze dni. Możemy chronić się przed nadmiernymi promieniami słońca jednocześnie wyglądając modnie i czując się komfortowo!

Miłego dnia!

Weronika S.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.