Torba na laptopa nie musi być nudna! Z PROPSem to możliwe!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 9,90

Torba na laptopa nie musi być nudna! Z PROPSem to możliwe!

Czy muszę mieć specjalną torbę na laptopa?

Laptop jest wyjątkowo wrażliwym sprzętem, z którego korzysta wiele osób również (czasem nawet- przede wszystkim) poza domem. Z tego powodu znaczna większość użytkowników elektroniki decyduje się na zakup torby na laptopa. Tutaj z pomocą przychodzi PROPS, który w swojej ofercie posiada tego typu torby w wielu wzorach! Każdy odnajdzie swój PROPSowy ulubieniec !

Czym kierować się podczas wyboru torby?

Decydując się na zakup torby na laptopa, pod uwagę należy wziąć rozmiar, pojemność , a także wagę torby. Są to wyjątkowo ważne czynniki ze względu na to, iż często zabieramy naszego laptopa na dłuższe wyjścia, zarówno w charakterze biznesowym/zawodowym, czy typowo prywatnym, gdy np. chcemy wziąć komputer w podróż. Torba PROPSa jest zaprojektowana w naprawdę przemyślany sposób, dlatego mało waży, dużo pomieści i zmieszczą się do niej wszelkie rozmiary laptopa.

Czy torba PROPSa jest “tylko” na laptopa?

Bardzo często, chociażby na ulicy spotykamy osoby, które widać iż są zmęczone “targaniem” torebki, torby na laptopa i wielu innych akcesoriów. Torby na laptopy od PROPSa pomieszczą nie tylko sprzęt, ale również wiele innych rzeczy, jak np. dokumenty. Wszystko to zawdzięczamy ich pojemności. Takie rozwiązanie daje nam większy komfort użytkowania. możemy zrezygnować z zabierania ze sobą dodatkowych toreb.

Kolejnym aspektem, nad którym warto pomyśleć zanim zdecydujemy się na zakup naszej torby jest bezpieczeństwo. Jak wspomniałam na początku sprzęty elektroniczne są wrażliwe ( nie tylko ludzie są wrażliwcami ! 🙂  ).  Najczęstszą obawą użytkowników laptopów jest to, iż wyświetlacz zostanie uszkodzony przez uderzenie, bądź zarysowanie.

Torby PROPSa są wykonane z grubego materiału, a ponadto w samej torbie mamy wiele organizerów, które idealnie sprawdzą się by pomieścić nasze kable, które nie będą zagrażać naszemu sprzętowi, a także nie będą się plątać. Miejsce na komputer jest wydzielone poprzez gumki, które trzymają w ryzach naszą elektronikę. Co więcej, jeżeli chcemy zabrać ze sobą klucze ( które jak wiadomo, mogą porysować nasz komputer), PROPS oferuje funkcjonalny karabińczyk, który pozwoli naszym  kluczom nie przemieszczać się po całej torbie!

Już ostatnim aspektem związanym z bezpieczeństwem jest wodoodporność naszych toreb. Jest to istotny atrybut, zważając na to jak łatwo możemy uszkodzić naszego laptopa przez zalanie.

Czy są lepsze torby na laptopa? Czego chcieć więcej? Dajcie znać, który wzór podoba się Wam najbardziej!

Weronika S.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.