Przestrzeń w Warszawie! Kolejny krok w rozwoju Propsa Odwiedź nas!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Przestrzeń w Warszawie! Kolejny krok w rozwoju Propsa

Stolica na Propsie! Rozwijamy skrzydła w Warszawie!

Props jest marką, która na co dzień mieści się w Poznaniu. Znajduje się tam szwalnia, zespół, a także są to rodzinne strony założycielki tej wspaniałej firmy. Mimo iż Props jest na rynku niecałe trzy lata, dzięki swojej oryginalności i charyźmie prosperuje bardzo dobrze. Firma rozwija się z dnia na dzień, stając się coraz większą i mocniejszą POLSKĄ marką.

 

Te wszystkie czynniki skłoniły Joannę- naszą inspirującą iskrę i założycielkę Propsa, by otworzyć oddział w Warszawie. Nie jest to jednak typowy showroom, czy sklep, ale przestrzeń, w której poczujesz się jak gość. Możesz wygodnie rozsiąść się na kanapie i dotknąć oraz przymierzyć propsowe produkty (oczywiście przy dobrej kawie i ciastku).

Jak to wygląda od środka ?

Przestrzeń znajduję się w samym centrum Warszawy, jednak aby dowiedzieć się jaki jest dokładny adres oddziału- napisz do nas ! Możesz to zrobić na przykład używając platformy społecznościowej Instagram lub Facebook. Umówimy się na konkretny dzień i godzinę, abyś mogła/ mógł na własnej skórze przekonać się jak wygodne, dobrze wykonane i genialnie zaprojektowane są nasze produkty!

Na miejscu będzie czekała na Was Weronika , czyli ja– autorka tego wpisu. Nie mogę doczekać się momentu, gdy zagościcie w naszych progach!

W warszawskiej przestrzeni możecie między innymi zobaczyć: torebki miejskie, shoperki, listonoszki, kopertówki, nerki, kosmetyczki, gumki scrunchies, torebki all-in-one oraz nerki kamizelki itp.

Mamy nadzieje, że Warszawa przywita nas z otwartymi rękoma, a Aleje Jerozolimskie zostaną przepełnione energią Propsa! Upsss.. czyżbym zdradziła ulicę ?!!

Warszawa czeka na Was i ściska!

Weronika S.

One Reply to “Przestrzeń w Warszawie! Kolejny krok w rozwoju Propsa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *