PROPS daje siłę! Odnajdujemy ją poprzez kampanie społeczne!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 9,90

PROPS daje siłę! Odnajdujemy ją poprzez kampanie społeczne!

Dlaczego kampanie społeczne ?

Niedługo PROPS będzie obchodził swoje 3 urodziny! Był to okres, w którym Asia- nasza królowa marki dokonała wielu sukcesów związanych z rozwojem firmy. Na pewno wiele czynników składa się na powodzenie PROPSa, ale myślę że jednym z nich są organizowane przez Asię wspólnie z zespołem kampanie społeczne.

Marzenia? To one nie mają horyzontów!

Przypomnijmy  sobie, o kilku z nich ! Kampania “Marzenia nie mają horyzontów”. Jest to piękne hasło autorstwa Asi, które ma na celu pokazać propsowiczom ( i nie tylko !), jak wiele można osiągnąć zamykając przeszłość i patrząc na świat bez ograniczeń. Przy tworzeniu tej kampanii powstał krótki film nagrywany nad morzem wspólnie z częścią zespołu PROPSa, gdzie Asia swoimi słowami ukazuję ideę tej kampanii. Jednym z cytatów, który pojawia się w tym filmiku i moim zdaniem zasługuje na ogromne uznanie  jest :   “…Twórz rzeczywistość, o jakiej marzysz…” !

Więcej kampanii- na czym jeszcze się skupiają?

To nie wszystko- Joanna stworzyła również kampanię “Bądź sobą taka jesteś najpiękniejsza” oraz ” Walcz o siebie”. Oba projekty choć różnią się od siebie mają na celu zmotywowanie ludzi do pomyślenia o SOBIE.  Tu nie chodzi o egoizm, lecz polubienie zaakceptowanie siebie! Ważnym aspektem jest też zauważenie jak możemy docenić swoją osobę i zawalczyć, o swoje życie. W pierwszej kampanii Joanna zaprosiła swoich przyjaciół, którzy mogli przeczytać listy napisane specjalnie dla nich. Filmik nagrany podczas tej kampanii znajduje się tutaj : https://www.facebook.com/watch/?v=2685496468433201 .  W kampanii ” Walcz o siebie ma na celu pokazanie odbiorcom, jak często się poddajemy i jak owocne może się stać zaprzestanie temu. Mamy różne oblicza, jednak warto zmierzyć się z nimi i zawalczyć w ważnej sprawie!

Kolorowanka mocy pt. Uczucia- projekt wyjątkowy!

Kampanią, która pojawiła się niedawno jest niesamowita kolorowanka mocy! To naprawdę oryginalny projekt, który powstał we współpracy Panią psycholog. Scenariusz i realizacja kolorowanki to zasługa Asi. Ilustracje powstały dzięki pracy Weroniki Malczyk- członkini zespołu PROPSa. Dlaczego ten projekt jest wyjątkowy ? Ponieważ dotyka wyjątkowo ważnego i często pomijanego tematu hejtu skierowanego w stronę wielu kobiet. Joanna sama przyznaje się, iż niejednokrotnie zmierzyła się z hejtem i jej misją jest zawalczenie o zmianę rzeczywistości, która ją otacza! W kolorowance znajdziemy postacie o różnorakim wyglądzie- tak jak to ma miejsce w rzeczywistości! Mniejsi, więksi, wysocy niscy, piegowaci itp. Wszyscy piękni!

Na koniec pytanie- po co to wszystko ?

Przecież to marka sprzedająca torebki, nerki itp. Kampanie są potrzebne! Wszyscy ich potrzebujemy! Zarówno Asia, która czuje iż swoją osobowością może zmotywować drugiego człowieka, jak i my odbiorcy, którzy chcą uczestniczyć w zmianie na lepsze ! To piękna WSPÓŁPRACA !

Całuję i zachęcam Was do śledzenia dalszych kampanii, których mam nadzieję iż będzie jeszcze wiele wiele i jeszcze więcej !

Weronika S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.