PROPS charytatywnie

PROPS charytatywnie

Props to nie tylko szycie, tworzenie i sprzedaż. PROPS to zespół osób, które chcą zmieniać świat. Naszą misją jest wsparcie tych, którzy potrzebują tego najbardziej.

Od początku swojego istnienia postawiliśmy sobie cel wysoko – przywracanie wiary w ludzi. Mamy na swoim koncie pikniki i targi, z których część dochód przekazaliśmy m.in na walkę z rakiem, chore serduszka najmłodszych czy kosztowne operacje zagraniczne. Możesz nas znaleźć na wielu aukcjach charytatywnych tych dla ludzi oraz tych dla zwierząt.

Idziemy pod prąd i rzucamy własne karty. Uważamy, że każdy nawet najmniejszy ludzki gest, dobra niesie za sobą kilometry dobra.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz produkty, dzięki którym TY też możesz wesprzeć wybrany cel charytatywny.

Na ten moment współpracujemy z Fundacją PODAJ DALEJ oraz Fundacją MAM MARZENIE.

Dochód ze sprzedaży worków dedykowanym Fundacji, przekazujemy w najlepsze ręce.

Ty też możesz uczestniczyć w tej akcji. Pomaganie jest fajne!

Pamiętaj! Marzenia się spełniają, jesteś jednym z nich.

O Fundacjach:

Fundajca Podaj Dalej w PROPS

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ buduje świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe. Od 2004 roku pomaga osobom, którym niepełnosprawność utrudnia bądź uniemożliwia niezależne życie. Każdego roku regularnie wspiera blisko 200 osób. Ich tragedią jest to, że nie mogą pomóc kolejnym potrzebującym, bo nie mają na to miejsca! Dlatego dochód ze sprzedaży worko-plecaka PROPS “Kocha, lubi, arbuzuje” zostanie przeznaczony na budowę Osady Janaszkowo – miejsca, gdzie osoby z niepełnosprawnością będą uczyły się jak żyć mimo wielu ograniczeń. Tutaj zaczną żyć od nowa – www.OsadaJanaszkowo.pl

Worek: Kocha, lubi, arbuzuje

fundacja mam marzenie - PROPS

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomniane wrażenia, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. I taki też jest nasz worek! Zielony, pełny miłości i nadziei. Kupując ten worek przyczyniasz się do spełniania marzeń dzieci. Więcej o Fundacji na: http://www.mammarzenie.org

Worek: Nigdy nie przestawaj marzyć!