Praca w Props
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 9,90

Jaki jest zakres obowiązków?

  • Nadawanie etykiet na paczki
  • Przygotowywanie kartonów do wysyłki
  • Wypisywanie Kartek Mocy
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki

Zależy nam na osobie, która potrafi zorganizować sobie czas, która jest dokładna oraz posługuje się systemem woo-commerce

Praca od zaraz do końca grudnia. Z możliwością przedłużenia.

Wymagania konieczne:

  • Status studenta
  • Uśmiech
  • Pozytywne nastawienie
  • Radzenie sobie z presją czasu

Jaki jest zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów związanych z zawieranymi umowami między stronami
  • Wprowadzanie danych do systemu takich jak dane faktury czy kosztów firmy
  • Przygotowywanie zestawień, tabel w programie EXCEL
  • Wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach
  • Praca z dokumentem
  • Kontakt z działem księgowym oraz prawnikiem

Czego będziemy wymagać?

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy
  • Dokładności, koncentracji na szczegółach
  • Znajomości Excel
  • Podstawowej znajomości zagadnień finansowych oraz znajomości zasad zawierania umów o pracę, zlecenie etc.

Co oferujemy

  • Pracę w młodym, zaangażowanym i rozwijającym się zespole
  • Wspólne cele, rozwój, możliwość szkoleń
  • Umowę o pracę
  • Wyjazdy firmowe

Czego wymagamy?

POMOC KRAWCOWEJ

Co będzie Twoim obowiązkiem?

  • Szycie piórników, gumek, pasków
  • Nakładanie suwaków na zamki, przygotowywanie podszewek dla krawcowych
  • Przygotowywanie elementów do szycia
  • Przygotowywanie stanowisk pracy

  • Umiejętności płynnego szycia ( nie poszukujemy osób, które dopiero uczą się szyć )
  • Dokładności, koncentracji na szczegółach, przysztym logo,
  • Znajomości obsługi maszyny przemysłowej do szycia ciężkiego
  • Umiejętności szycia podszewek,elementów składających się na torebkę

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju
  • Fajną atmosferę
  • Godziny pracy od 7-15

Zaaplikuj