Polskie marki, czyli współprace których podejmuje się PROPS!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 9,90

Polskie marki, czyli współprace których podejmuje się PROPS!

Polscy przedsiębiorcy powinni wspierać siebie nawzajem…

I już wspierają, a na pewno w PROPSie. Szczególnie w tym trudnym dla nas okresie. Poprzez szeroko pojętą współpracę możemy pomóc polskiej gospodarce oraz polskim przedsiębiorcom.

 

PROPS podjął współpracę z 20inlove. Obie marki wykorzystują produkty drugiej podczas sesji zdjęciowych, co pomaga na wypromowanie ich wśród ich klientów. 20inlove jest marką, która produkuje ubrania PLUS SIZE, co wpasowuje się idealnie w wizję PROPSa, ponieważ nam również zależy na dopasowaniu produktów do tego typu sylwetek. Taka współpraca pozwala na zadowolenie zarówno marki, jak i klientów.

 

Kolejnymi markami, z którymi PROPS podejmuje współprace są na przykład OKEE, MUUkreacje.pl, Malesa.clth. Poprzez wybieranie produktów tych marek do sesji zdjęciowych, można również inspirować i podawać propozycję wystylizowania torebki! Zależy nam na tym, by współpracuję były korzystne, dla naszych klientów!

Czy to jedyna forma podejmowania współpracy ?

Kolejną formą współpracy PROPSa z innymi markami jest dołączanie produktów innych firm do zamówienia. Przykładowo nasza ostatnia współpraca z Jagoda nie Porzeczka. Dla każdego PROPSowicza tego typu dodatek i niespodzianka dołączona do zamówienia jest miłym urozmaiceniem!

PROPSowe dodatki to również zasługa współpracy z wieloma firmami. Przykładowo świece #teamprosecco wykonane w kooperacji z Degustacja cosmetics, które świetnie sprawdziły się jako dodatek to zestawów prezentowych. Innym przykładem współpracy są długopisy wykonane przed firmę HUUFT z uwaga uwaga- pszenicy. To wspaniałe , ze możemy wspierać polską gospodarkę , a także planetę przez bycie eko!

Dajcie znać, co myślicie o naszych współpracach i jak Wy je postrzegacie!

Miłego dnia !

Weronika S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.