Piszą o nas

Recenzje klientów

Co o nas mówią?

Cudowny worek, doskonały materiał , pięknie wykonany , każdy detal wypracowany, pięknie zapakowany … wzruszajacy liścik !!! Szybki kontakt ! Polecam !!! Skala oceny na fb jest do 5 ale ja daje 10 Dziękuje.

#mamija! Jestem zachwycona workiem!!! jego kolorem, wielkością, precyzją uszycia, nawet podszewka mnie zauroczyła. Jedyne o co poprosiłam to o dłuższe sznurki do worka co dla zespołu PROPs’u nie było żadnym problemem i mam wymienione, swoją droga nawet sznurki są świetne! ich kolor i design. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim zakup worka który będzie pasował do każdej stylówki ! Jak i innych produktów na które czekam z niecierpliwością!
Jestem dumną posiadaczką Worka Flamingi na wybiegu…i już z doświadczenia z nim wiem, że jest właśnie taki jak go opisano…NIEZAWODNY I ZDECYDOWANIE POPRAWIA HUMOR no i oczywiście zwraca uwagę i sprawia, że każdy pyta skąd mam takie cudo. Sprawdził się na spływie kajakowym bo przecież jest wodoodporny/ Zabieram go również na podbój Chorwacji żeby rozprzestrzeniać jego pozytywną energię! A jego największy plus …To sznurki! Regulowane i mięciutkie niewpijające się w ramiona pod dużym obciążeniem. Zdecydowanie polecam i na pewno kupię więcej!

Nietuzinkowe wzory, wysoka jakość i bardzo dokładne wykonanie. Doskonałe worko-plecaki do joggingu i na ,,siłkę.

#cudo# worek cudowny, kolorowy, poprawia nastrój jak tylko na niego spojrzę. Oczywiście polecam wspaniała Asię i jej mamusie szyja same cudowności.