Neonowe szaleństwo! Odważne kolory dodadzą Ci pewności siebie!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Neonowe szaleństwo! Odważne kolory dodadzą Ci pewności siebie!

“N” jak nowości i “N” jak neony!!

W tym sezonie do PROPSa zawitał neon! Mam nadzieje, że wszyscy jesteście na to przygotowani ! Faktem jest, iż tego typu warianty kolorystyczne są modne i dodają pewności siebie, dlatego warto zdecydować się na ich zakup.

W PROPSie oferujemy torby na zakupy wykonane z dobrej jakościowo Eko-skóry. Elementem neonowym jest kieszonka znajdująca się z przodu torby, którą można zagospodarować na drobiazgi potrzebne “na szybko”.

Wiele osób obawia się neonów, ze względu na ich charakterystyczne zabarwienie bijące po oczach. Nie jedna kobieta zastanawia się nad kupnem tego typu torebki, ponieważ obawia się, iż może być ją trudno wystylizować. Otóż w PROPSie jak zwykle idziemy pod prąd i mówimy Wam- NEONY DOPEŁNIĄ WASZĄ STYLIZACJĘ !

Nawet robiąc tak prozaiczną rzecz jak wybieranie się na zakupy możesz wyglądać modnie. Nie ma nic złego w tym, iż ludzie będą zwracali uwagę na Twoją torebkę, tego typu stylizacje wręcz dodają aniżeli, ujmują odwagi.

Jak przedstawia się wnętrze Torby na zakupy?

W środku torby znajdziemy kilka organizerów i karabińczyk na klucze! Środek torby jest naprawdę przestronny, dlatego pomieści wiele rzeczy, a to jeden z ważniejszych aspektów podczas  wyjścia na zakupy!

Ponadto torba jest hydrofobowa tak jak wszystkie produkty PROPSa co sprawia, że jest praktycznym produktem, który nie zawiedzie nas w różnych okolicznościach!

Dajcie znać, co sądzicie o tej nowości i, który neon- różowy, zielony, czy żółty skradł Wasze serce?

Weronika S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *