Kobieta, która swoim sercem napisała piękną historię i spełniła marzenia!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 9,90

Kobieta, która swoim sercem napisała piękną historię i spełniła marzenia!

Jak to jest z tą motywacją?

Wielu z nas doświadczyło w życiu sytuacji, w której czujemy się zagubieni i nie jesteśmy pewni „czego tak naprawdę chcemy”. Znam kilka osób, które jawnie przyznają się do tego, że zazdroszczą tym, którzy wiedzą oraz czują się spełnieni i obrali już swoją ścieżkę. Jestem jednak zwolenniczką opinii, że ta zazdrość do niczego nie prowadzi, a wręcz zabija w nas potencjał i staje się toksyczna. Lepszym wyjściem jest zamiana uczucia zazdrości w motywację. Może warto pomyśleć, o tym jak wielu inspirujących zdolnych ludzi nas otacza i po prostu brać z nich przykład? W końcu człowiek jest istotą społeczną i warto mieć na uwadze to, że możemy uczyć się od siebie nawzajem.

Mając możliwość wskazania osoby, która swoją historią potrafi zainspirować i wiele nas nauczyć wskazałabym Joanne Gacek-Sroka. Swoim sercem napisała opowieść, która potrafi zmotywować do działania, a także wzruszyć. Także zapoznajmy się z tą historią…

Jak wyglądały początki PROPSa?

Trzy lata temu Asia znajdowała się w momencie swojego życia, o którym napisałam na początku. Miała przeczucie, że „chce coś ze sobą zrobić” , jednak nie znała konkretnego powołania. Jej chęci do działania zaprowadziły ją na XII edycję Dress for Success, czyli wydarzenie które miało pomóc w rozwoju zawodowym kobietom. To spotkanie, a także inne w których brała udział pozwoliły jej na rozplanowanie ścieżki rozwoju.

Pewnego dnia Asia mając jedynie 400 zł pojechała po 4m materiału, a jej wspierająca mama, która towarzyszy jej w rozwoju PROPSa od początku również z nią szyła. Joanna sama stworzyła i zaprojektowała stronę internetową, co było nie lada wyzwaniem i podejrzewam że większość osób nie zdobyłoby tyle odwagi i sił by ją wykreować. W tamtym okresie Asia radziła sobie z pracą, rozwojem PROPSa, wychowaniem rocznego syna i innymi obowiązkami. Brzmi jak nie lada wyzwanie, prawda?

Joanna jest również otoczona, przez wielu wspaniałych ludzi i dzięki swojej charyźmie udało jej się stworzyć społeczność na Facebooku, gdzie codziennie wysyła dawkę natchnienia i pokazuje PROPSa “od kuchni” ! Ta grupa to “Ambasadorzy PROPS”.

Czy PROPS to tylko produkty? Na pewno nie!

Dodatkowym aspektem w rozwoju marki Asi były i wciąż są kartki mocy, dzięki którym może ona wysłać ludziom nie tylko funkcjonalne i pięknie prezentujące się produkty, ale również dobre słowo, dawkę motywacji i natchnienia.

Na ten moment PROPS jest naprawdę dobrze prosperującą firmą, a każdego dnia Asia od poranka rozwija skrzydła i robi wszystko by udoskonalić tę markę. Pewnie wielu z was nieraz słyszało motywacyjne teksty, które nie zmieniały niczego w Waszym życiu. W tym przypadku Asia nie tylko mówi, że „Marzenia nie mają horyzontów”, ale również pokazuje nam to swoją historią.

Ja jedynie zarysowałam sam początkowy proces powstania PROPSa jeśli jednak chcecie dowiedzieć się więcej szczegółów tej historii zapraszam Was tutaj:

https://www.props.com.pl/produkt/props-historia-pisana-sercem/

Nieważne w jakim momencie Waszego życia aktualnie się znajdujecie warto próbować i wymieniać się doświadczeniem z innymi! Każdy człowiek ma coś sobą do zaoferowania, pamiętajmy o tym.

Ściskam Was i całuję

Weronika S. <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.