Kobiecość- jak widzimy to w Propsie? Odnajdź ją w naszych produktach!
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Kobiecość- jak widzimy to w Propsie? Odnajdź ją w naszych produktach!

Kobiecość- co, jak gdzie?

Wdzięk, piękno, urok, a może codzienność-pojęcie, nad którym zbyt długo nie myślimy. Każda z nas inaczej odnajduje się w kobiecości.

 

Nasze postrzeganie kobiecości jest uwarunkowane otoczeniem, doświadczeniami i charakterem. Na każdym etapie życia spotykamy się z kobiecością, jednak jest ona niczym paleta odcieni- niesamowicie bogata i różnorodna.

 

Inspiracja kobiecością ! Moja perspektywa, jako część Propsa

 


Przyznam szczerze, iż jestem dość młodą kobietą, wiele osób zarzuciłoby mi, że dopiero wchodzę w ten świat i nie mam podstaw, by wypowiadać się na ten temat. Uważam inaczej, dlatego że jako część Propsa otacza mnie wiele wspaniałych kobiet- jest się od kogo uczyć!

Założycielka tej zachwycającej firmy Joanna Gacek- Sroka, to tętniąca życiem osoba, która swoją kobiecość przedstawia w bardzo inspirujący sposób. W najnowszej kolekcji Propsa zapoznaje nas z uczuciami: pożądanie, niewinność, wolność i odwaga.

Może właśnie Ty odnajdujesz się w jednym z nich? Może, któregoś Ci brakuje? Wielu kobietom właśnie taki „talizman” trzymany przy sobie daje nadzieję i motywację do działania.

 

Jak odnaleźć siebie w Propsie?

Kolorystyka serii idealnie odwzorowuje emocje i cechy, o których mówimy. Dlatego teraz:


ODWAGA, może towarzyszyć Ci na przykład w sytuacjach stresowych, gdy balansujesz na krawędzi i boisz się ukazać innym, co myślisz i czujesz,

POŻĄDANIE, może codziennie być z Tobą. Skierowane do kogoś, a co ważniejsze, do samej siebie, byś zaakceptowała siebie i pragnęła być sobą każdego dnia,


NIEWINNOŚĆ, potrzebuje jej każdy, by nie zwariować. Powiedziane dość dosadnie, lecz kobiety mają tendencję do obarczania się, pamiętaj, że nie wszystko jest zależne od Ciebie, bądź wolna. Mówiąc o wolności…


WOLNOŚĆ to bardzo szerokie pojęcie, które można rozpatrywać w wielu kategoriach. Jednak najistotniejszą kwestią, dla kobiety jest to by, być równą w społeczeństwie. Wtedy możesz rozłożyć skrzydła, lecieć i czuć, że „marzenia nie mają horyzontów” !


Całuję i czekam na wasze kobiece zdjęcia z kolekcją od Propsa <3

Weronika S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *