Kim jesteśmy?

Nasza firma to pomysłowość, unikatowość i młodzieńczość, którą daje nam Asia. Dusza towarzystwa, zawsze jej wszędzie pełno. Marzycielka z sercem na dłoni. Asia pisze bloga: Matka Polka na Propsie, od którego wszystko się zaczęło. Już wiesz skąd nazwa sklepu Props? Asia ma misję. To nie tylko spełnianie swoich marzeń, ale też zmienianie otoczenia i rzeczywistości. Jako jedyna na rynku sprzedaje produkty, dołączając do tego odręcznie pisaną dedykację! Spersonalizowane kartki zrobiły furorę. Znajdują się na niej słowa motywacji, wsparcia i osobiste życzenia! Możesz zrobić niesamowity prezent żonie, mamie, mężowi, dziewczynie, dziecku czy babci a my sprawimy, że poczują się wyjątkowo. Zmieniamy świat. To pewne!


Druga strona naszej firmy to bogate, kilkunastoletnie doświadczenie. Ręce, które szyły już chyba wszystko. Młoda duchem, uśmiechnięta i wiecznie zadowolona. Kim ona jest? To mama Asi, Barbara. Żyć bez siebie nie mogą, a pomysł na biznes okazał się ich strzałem w dziesiątkę.


Gdyby nie on i jego wsparcie, nie byłoby mowy o naszym sklepie i spełnianiu marzeń. Ten człowiek to dusza na ramieniu, oaza spokoju i ocean skarbów! Kto to? To Marcin – mąż Asi. Bez jego wsparcia – poddałaby się już kilka razy. To on jest duchowym wsparciem i musi mieć miejsce na ściance tego sklepu. To przez takich ludzi jak Marcin, spełniamy marzenia. Dziękujemy za tony wsparcia!


Jest jeszcze jedna osoba, która wspiera nas od początku. Ta cudowna dziewczyna ze zdjęć to Sandra. Przyjaciółka Asi. To niesamowite, że przyjaźń może zajść aż tak daleko! Bez takiego wsparcia, na pewno byśmy nie zaszli aż tak daleko!


W tym miejscu ja jako właścicielka PROPS, chcę podziękować wszystkim, którzy uwierzyli w nasz pomysł na życie.

Dziękujemy!

Poznaj nasze rzeczy i twórz z nami historię.

3 komentarze do: „Kim jesteśmy?

  1. Jesteście wspaniali i wyjątkowi 🙂 Powodzenia 🙂

    1. Dziękujemy! 🙂

  2. Życzę duuuużo powodzenia! Podoba mi się u Was! A spersonalizowane dedykacje – świetna sprawa z punktu widzenia klienta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *