Kim jesteśmy?

Facebook

Daj nam lajka na Facebook i bądźmy w kontakcie.

Instagram

Obserwuj nas na Instagramie.

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu.

Nasza historia

Nasza firma składa się ze wspaniałego materiału, magicznych kolorów, kreatywności i pewności. Szyjemy worko-plecaki, nerki, innymi słowy praktyczne i unikalne gadżety, które mogą dodać pewności naszym klientom.

Zarządza nami Asia, dusza towarzystwa, marzycielka z sercem na dłoni, prowadząca blog Matka Polka na propsie. Już wiadomo, skąd wzięła się nazwa naszego sklepu! Wraz z Asią mamy misję do spełnienia. Nie tylko wprowadzamy na polski rynek niesamowite torby, ale również wysyłamy dobre słowa na cały kraj. Za pomocą odręcznie wypisanych kartek z historią, dedykacją, marzeniem, spełniamy sny o sklepie idealnym. Zmieniamy świat – to u nas pewne!

Oferujemy także doświadczenie, cenne, bogate, bo kilkunastoletnie. Nasze ręce szyły już wszystko, zwłaszcza te ciepłe, bo matczyne. Mama Asi, Barbara, miała swoje marzenie, żeby być z córką bliżej. Dzięki temu jesteśmy zawsze szczęśliwe i możemy dzielić się radością.

W tej historii jest również Marcin, mąż Asi, który codziennie przenosi tony wsparcia, te procentujące, a także Sandra – przyjaciółka, dzięki której zdjęcia są wyjątkowe. Jako rodzinna firma, bardzo dbamy o produkty, które sprzedajemy, bo wiemy, jakie to ważne! Stąd też chcemy dać się wam poznać i za tę ciekawość dziękujemy.

3 thoughts on “Kim jesteśmy?

  1. Jesteście wspaniali i wyjątkowi 🙂 Powodzenia 🙂

    1. Dziękujemy! 🙂

  2. Życzę duuuużo powodzenia! Podoba mi się u Was! A spersonalizowane dedykacje – świetna sprawa z punktu widzenia klienta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *