Croissant ! Przysmak? Smakołyk? Torebka ?! Posmakuj nowości Propsa
99% pozytywnych opinii | 14 dni na zwrot | Wysyłka od 11,50

Croissant ! Przysmak? Smakołyk? Torebka ?!

Mam smaka na…

Propsa, który w swoich projektach łączy funkcjonalność oraz elegancję.

Żeby nie być gołosłowną, przedstawiam Wam nową torebkę – CROISSANT! Mam nadzieje, że każdemu czytelnikowi „narobiłam ochoty” na te pyszne przysmaki.

 

 

“A jak to w ogóle nosić ?”

NOWOŚĆ od Propsa to torebka, którą można wystylizować na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest opcja „na łańcuszku”. Wybierając ten sposób nadajesz torebce bardziej wieczorowy charakter. Możesz ją wtedy dopasować do eleganckiej sukienki lub kombinezonu. Jest to również opcja, dla tych osób, które nie lubią uczucia- „paska przez ramię” i „ciężar” torebki wolą podtrzymywać na ręce.

 

Jeżeli jednak chcesz, by Twoja torebka wyróżniała się piękną ozdobą, załóż CROISSANTA, przez ramię na pasku. Zwisający łańcuszek przyciągnie oko wielu osób w Twoim otoczeniu, stając się niuansem i motywem zdobniczym Twojej stylizacji.

 

Oczywiście nikomu nie zabraniamy noszenia torebki na dwa sposoby, w jednym dniu, czy podczas jednego wyjścia– jest to nawet wskazane! Noś ją tak by było Ci wygodnie!

Torebka jest dostępna w kolorach- Czarna Dama, Niewinność, Odwaga, Pożądanie i Wolność. Więcej, na temat tych barw dowiesz się w artykule, o kobiecości:

 

Czy wiesz że …?

Na sam koniec ciekawostka. Czy wiesz, że legenda głosi, Jerzy Kulczycki- jeden z polskich szlachciców namówił właściciela pobliskiej kawiarni, aby zaczął wypiekać specjały w kształcie półksiężyca?!

Miały one upamiętnić zwycięstwo nad tureckimi wojskami :O Oczywiście to tylko legenda i przyznam, że wolę nasz oblicze CROISSANTÓW.

A wy, skusicie się na te rarytasy ? 😀

Weronika S.